Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Usuwanie Katalizatora dla Kia

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Kia

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z wprowadzeniem normy EURO, obniżającej dozwoloną ilość wytwarzanych cząstek stałych przez osobówki, auta ze stajni Kia musiały wykorzystać w budowie filtr cząstek stałych DPF/FAP. Odtworzenie działalności mechanizmu pomniejszania emisji cząstek stałych w osobówkach marki Kia, to możność, którą oferują najnowszej generacji serwisy regeneracji katalizatorów, z jakiej warto uczynić użytek. Systemy zmniejszania emisji cząstek stałych w autach przedsiębiorstwa samochodowego Kia, wykorzystywane są, dlatego, iż istnieją restrykcyjne przepisy, poruszające zagadnienie użytkowania samochodów ciężarowych na drogach w Europie. Usuwanie Katalizatora w dieslach ze stajni Kia to odzew ze strony twórcy aut, na tematy zapewnienia bezpieczeństwa środowiska, a ponadto rozporządzenia normy jakości spalin EURO 6. W chwili bieżącej FAP-y są zamieszczone podczas produkcji niemalże wszystkich samochodów użytkowych z jednostką napędową diesla, bo pozbawione filtrów DPF pojazdy nie odebrałyby dopuszczenia do ruchu na drodze publicznej. Laboratoria ze wszystkich zakątków kraju przesyłają nowinki o tematyce filtrów cząstek stałych z diesli marki Kia, które tracą drożność, toteż pojawia się konieczność by wymienione wcześniej filtry cząstek stałych wyczyścić.

W którym serwisie możliwa jest usługa typu Usuwanie Katalizatora dla aut marki Kia zasilanych wysokoprężną jednostką napędową?

Filtry i katalizatory SCR można zregenerować w autoryzowanych serwisach filtrów FAP Do zakładu filtr cząstek stałych można przywieźć samodzielnie lub zarezerwować usługę firmy kurierskiej, która zawiera transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do warsztatu i z powrotem do klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi takiej jak Usuwanie Katalizatora przeznaczonej dla filtrów FAP z aut produkcji Kia w specjalistycznym warsztacie oczyszczania filtrów cząstek stałych?

W profesjonalnym zakładzie regeneracji filtrów cząstek stałych pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na wstępie odbieramy od klientów filtry cząstek stałych i katalizatory dostarczone do serwisu bezpośrednio albo z pomocą kuriera.
 • Filtry cząstek stałych i katalizatory są przyjmowane do warsztatu, gdzie endoskopowo oceniany jest poziom uszkodzeń.
 • W przypadku, gdy kondycja filtra DPF daje możliwość regeneracji na wyznaczonych do tego maszynach, filtr cząstek stałych trafia do przyrządu służącego do regeneracji.
 • Po odzyskaniu skuteczności pracy filtrów DPF części są powtórnie poddawane testom, osuszane i wraz z dokumentacją przekazywane do klienta.

Ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi takiej jak Usuwanie Katalizatora dla samochodów osobowych z koncernu Kia zaopatrzonych w filtr cząstek stałych?

Cena regeneracji filtrów DPF i FAP okazuje się naprawdę niska i sięga niewielki procent wartości nowego filtra.

Jak najlepiej przywieźć filtr DPF samochodów osobowych z logo Kia, by na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Usuwanie Katalizatora?

Umożliwiamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr cząstek stałych można osobiście przywieźć do serwisu albo umówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się wysyłką filtrów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii filtry FAP da się samochodów z koncernu Kia można poddawać realizacji usługi typu Usuwanie Katalizatora?

W zasadzie każdego rodzaju filtry FAP można poddawać regeneracji w tym:
 • filtry cząstek stałych do pojazdów osobowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów użytkowych,
 • filtry DPF do pojazdów ciężarowych.

  Czym charakteryzują się symptomy defektu systemu redukcji emisji spalin, jakie częstokroć ujawniają się w pojazdach z koncernu Kia oraz wskazują na to, że filtr FAP powinien zostać przeznaczony do zrealizowania usługi, jaką jest Usuwanie Katalizatora?

  Typowe sygnały niesprawności filtrów cząstek stałych w autach marki Kia to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • zmniejszone osiągi,
  • czarny dym z wydechu,
  • wahania obrotów,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Z jakiego powodu warto postawić na autoryzowany pracownię, aby przeprowadzić usługę Usuwanie Katalizatora w autach marki Kia?

  Opłaca się wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się wokół oczyszczania filtrów FAP w pojazdach z koncernu Kia, gdyż: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Kia

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Damian
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Usuwanie katalizatora z samochodu Kia nie jest legalne w większości krajów, ponieważ katalizator jest ważnym elementem układu wydechowego, odpowiedzialnym za oczyszczanie spalin emitowanych przez pojazd. Usunięcie katalizatora może prowadzić do większej emisji szkodliwych substancji do atmosfery, co jest niezgodne z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Należy pamiętać, że istnieją legalne metody naprawy lub regeneracji katalizatora, które pozwalają na przywrócenie jego funkcjonalności bez konieczności usuwania go z pojazdu. Warto skonsultować się ze specjalistycznym warsztatem samochodowym w celu uzyskania porady dotyczącej konkretnego problemu z katalizatorem.
  Andrzej
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie dpf powinno być wykonywane regularnie. Moja kia jest na takim serwisie co jakiś czas i zdaje to egzamin.
  Michał
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Każdy, kto wie jak działa dpf, to wie, że ani filtrów ani katalizatorów się z aut nie usuwa i nie ważne, czy jest to KIA, czy też inny model.
  Paweł
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Wycięcie katalizatora w benzynie w KII to była moja najgorsza decyzja i nie polecam tego nikomu.