Subpage photo

Usuwanie Katalizatora - Koziegłowy | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście Koziegłowy | Usuwanie Katalizatora

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Sprawdzaj zakłady mechaniki z i wydaj dyspozycje na naprawę DPF FAP w polecanym serwisie w . Pierwsze FAP-y zamontowano w dieslach z racji zmian w przepisach obejmujących poziom akceptowanych emisji zanieczyszczeń, jednak obecnie katalizator SCR to powszechność w dieslach.. Filtr FAP montowany jest w sporym odsetku osobówek spalających olej napędowy które opuściły fabrykę po 2006 roku. Możliwości chemiczne katalizatorów SCR nie zaskakują, ale filtrowanie zanieczyszczeń zbudowanych na węglu przebiega ze skutkiem nawet sto procent. Odzyskanie sprawności filtra FAP jest dostępne, ale zazwyczaj tylko i wyłącznie przy użyciu specjalistycznych sposobów odtwórczych, które zapewniają całkowitą efektywność, a które istnieje możliwość zlokalizować w pracowniach w . Kierowcy samochodów na ropę z zazwyczaj sugerują zakłady w , w szczególności, gdy chodzi o usługi Usuwanie Katalizatora. Zregenerowanie stuprocentowej możliwości łatwe jest wyłącznie w sytuacji użycia najskuteczniejszej metodyki regeneracji hydrotermicznej, usuwanie DPF, niestety, nie działa. Filtry FAP ulegają zużyciu, z powodu roli, którą się zajmują, więc okresowo za dobry pomysł uważa się mycie katalizatorów i filtrów. Czynników przyczyniających się do zaczopowywania się filtrów cząstek stałych FAP jest sporo, np. Uszkodzona turbosprężarka. Przeznaczenie katalizatora samochodowego w układzie redukcji spalin jest najważniejsze w zdobyciu produkcji cząstek stałych w przepisowym nasyceniu. Modelowym narzędziem na ulepszenie wydolności filtra DPF/FAP jest regeneracja filtrów FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie katalizatora w 320
Regeneracja filtra cząstek stałych w 320
Naprawa filtra DPF w 320
Mycie katalizatora SCR w 320
Płukanie filtra FAP w 320
Płukanie, czyszczenie filtra DPF w samochodach ciężarowych w 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w . Koziegłowy - Usuwanie Katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Punkty nadania i odbioru z których można zrealizować Usuwanie Katalizatora w

Jeśli interesuje Cię Usuwanie Katalizatora i jesteś z możesz zamówić usługę kurierską lub skorzystać z wygodnych paczkomatów, lista znajduje się poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Koziegłowy Osiedle Leśne Osiedle Leśne POP-KOG1 52.449421/16.996080 Wyszukaj
Koziegłowy Osiedle Karolin Piaskowa POZ30A 52.445721/16.989700 Wyszukaj
Koziegłowy Osiedle Leśne Osiedle Leśne POZ15A 52.448750/16.993469 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer