Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Usuwanie Katalizatora dla Renault

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Renault

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Usuwanie Katalizatora dla osobówek korporacji Renault, wymienia się jako jeden z wariantów pomocy świadczony przez najnowocześniejsze firmy, wymienione na naszej witrynie www, trudniące się oczyszczaniem filtrów cząstek stałych DPF/FAP. Aparatury zmniejszania emisji cząstek stałych w samochodach osobowych i ciężarowych znanej firmy Renault, są wykorzystywane, dlatego, iż wprowadzono ściśle określone normy, stosowane do eksploatacji pojazdów na drogach w Europie. Odzyskanie prawidłowego działania systemu zmniejszania emisji cząstek stałych w samochodach znanej firmy Renault, to szansa, jaką dają nowoczesne pracownie mycia katalizatorów i filtrów, z jakiej trzeba odnieść korzyść. Usuwanie Katalizatora dla aut osobowych i ciężarowych korporacji Renault stanowi odpowiedź marki Renault, na problemy zapewnienia ochrony środowiska, jak również kryteriów normy jakości spalin EURO 6. Ciężarówki firmy Renault, to w większej części zjawiskowo trafione towary, ale problemy z DPF-ami to cecha wszystkich osobówek z silnikiem turbodoładowanym, nie jedynie z logo Renault. Firmy ze wszystkich zakątków Polski dostarczają nowinki odnośnie do filtrów cząstek stałych DPF/FAP z samochodów osobowych sygnowanych marką Renault, jakie tracą właściwości, więc trzeba rzeczone katalizatory oczyszczać.

W jakim serwisie jest dostępna opcja taka jak Usuwanie Katalizatora dla aut produkcji Renault napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtry cząstek stałych można zregenerować w autoryzowanych pracowniach naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do serwisu filtry cząstek stałych można przywieźć osobiście lub zarezerwować usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów DPF i FAP do pracowni oraz z powrotem na adres klienta.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi typu Usuwanie Katalizatora kierowanej do filtrów cząstek stałych z pojazdów z logo Renault w profesjonalnym warsztacie regeneracji filtrów DPF?

W specjalistycznym serwisie czyszczenia filtrów FAP postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na wstępie przyjmujemy od klientów filtry cząstek stałych dostarczone do warsztatu osobiście bądź z pomocą pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry są przyjmowane do warsztatu, gdzie specjalnym urządzeniem weryfikowany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • W przypadku, gdy stan filtra cząstek stałych kwalifikuje go do czyszczenia na zaawansowanych technologicznie przyrządach, filtr jest montowany do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Po zrekonstruowaniu funkcjonalności filtrów FAP katalizatory są jeszcze raz testowane, osuszane jak również razem z dokumentacją wysyłane do klienta.

Czy dużo należy zapłacić za realizację usługi typu Usuwanie Katalizatora dla pojazdów marki Renault zaopatrzonych w filtry i katalizatory SCR?

Cena remontu filtrów FAP okazuje się naprawdę korzystna i sięga ułamek ceny filtra ze sklepowej półki.

W jaki sposób dotransportować filtry i katalizatory SCR samochodów wyprodukowanych przez koncern Renault, by na terenie specjalistycznej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Usuwanie Katalizatora?

Umożliwiamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry cząstek stałych można osobiście przywieźć do pracowni lub zamówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się wysyłką filtrów cząstek stałych i katalizatorów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiego rodzaju filtry DPF da się aut produkcji Renault można poddawać usłudze Usuwanie Katalizatora?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory można poddawać regeneracji w tym:
 • filtry FAP do osobówek,
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów dostawczych,
 • filtry DPF do aut ciężarowych.

  Jakie są objawy defektu układu redukcji emisji spalin, które często ujawniają się w autach z logo Renault i informują o tym, że filtr cząstek stałych powinien zostać przeznaczony do zrealizowania usługi, jaką jest Usuwanie Katalizatora?

  Standardowe oznaki defektu filtrów DPF i FAP w autach z koncernu Renault to:
  • problemy z rozruchem,
  • ograniczenie osiągów,
  • czarny dym z wydechu,
  • skoki obrotów silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Dlaczego należy postawić na specjalistyczny pracownię, aby przeprowadzić usługę Usuwanie Katalizatora w samochodach produkcji Renault?

  Opłaca się wykorzystać nasze usługi dotyczące czyszczenia filtrów FAP w pojazdach produkcji Renault, ponieważ: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Renault

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Daniel
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Usuwanie katalizatora w samochodzie Renault polega na demontażu i usunięciu katalizatora z układu wydechowego. Katalizatory są usuwane z różnych powodów, takich jak konieczność naprawy, zmniejszenie masy pojazdu, poprawa wydajności silnika lub zmiana konfiguracji układu wydechowego. Usuwanie katalizatora jest zabiegiem niezgodnym z prawem w wielu krajach, ponieważ katalizatory są wymagane w celu ochrony środowiska i redukcji emisji szkodliwych substancji. Usuwanie katalizatora może również prowadzić do problemów z układem wydechowym i silnikiem oraz do utraty gwarancji i odpowiedzialności producenta. Z tego powodu ważne jest, aby upewnić się, że decyzja o usunięciu katalizatora jest dobrze przemyślana i że zostaną podjęte wszystkie wymagane środki ostrożności i zabezpieczenia. W przypadku wątpliwości warto skonsultować się z wykwalifikowanym mechanikiem.
  Edward
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Usuwanie katalizatora to nie jest najlepszy pomysł. Tym bardziej, jak się dowiadywałem w renaulcie, jest to droższe od naprawy czy czyszczenia filtra.
  Mirosław
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Usuwanie czasami sięga i 1500 złotych,al;bo i więcej, bo oczywiście trzeba wgrać nowy program na komputerze, a nie lepiej za niecałe 500 złotych oddać filtr do regeneracji do serwisu, gdzie mamy na to gwarancję?