Subpage photo

Usuwanie Katalizatorów - Fiat | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście | Usuwanie Katalizatorów

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W jakim warsztacie jest dostępna usługa taka jak Usuwanie Katalizatorów dla osobówek wyprodukowanych przez koncern Fiat napędzanych silnikiem Diesla wysokoprężną jednostką napędową?

Filtr FAP można wyczyścić w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów cząstek stałych Do pracowni filtr DPF można dostarczyć bezpośrednio lub zamówić usługę kuriera, która zawiera transport filtrów cząstek stałych do serwisu oraz z powrotem na adres klienta.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi takiej jak Usuwanie Katalizatorów przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych i katalizatorów z osobówek z koncernu Fiat w autoryzowanym serwisie oczyszczania filtrów?

W naszym zakładzie czyszczenia filtrów FAP postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku przyjmujemy od interesantów filtry i katalizatory SCR dostarczone do warsztatu bez pośredników albo dzięki zamówieniu usługi pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry FAP trafiają do pracowni regeneracji, gdzie endoskopowo sprawdzany jest poziom uszkodzeń.
 • W przypadku, gdy stan filtra FAP wskazuje na konieczność czyszczenia na dedykowanych urządzeniach, część jest montowany do urządzenia przeznaczonego do czyszczenia.
 • Po odnowieniu sprawności filtrów cząstek stałych DPF-y i FAP-y są powtórnie poddawane sprawdzeniu, suszone ciepłym powietrzem oraz wraz z wydrukami odsyłane do zleceniodawcy.

Jak wiele potrzeba zapłacić za wykonanie usługi takiej jak Usuwanie Katalizatorów dla osobówek marki Fiat wyposażonych w filtr DPF?

Cena remontu filtrów cząstek stałych okazuje się naprawdę niska i stanowi ułamek kosztu nowego filtra.

Jak najlepiej dotransportować filtr DPF samochodów wyprodukowanych przez koncern Fiat, by w naszej pracowni mogła zostać wykonana usługa typu Usuwanie Katalizatorów?

Udostępniamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych można samodzielnie dostarczyć do warsztatu lub zarezerwować jednego z naszych kurierów, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych i katalizatorów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakie filtry cząstek stałych i katalizatory da się pojazdów marki Fiat da się poddawać usłudze Usuwanie Katalizatorów?

Praktycznie wszystkie filtry DPF mogą być poddane oczyszczaniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do pojazdów osobowych,
 • filtry FAP do aut dostawczych,
 • filtry cząstek stałych do aut ciężarowych.

  Jakie są objawy nieprawidłowego działania filtrów cząstek stałych, które często ujawniają się w samochodach z logo Fiat i decydują o tym, że filtr cząstek stałych kwalifikuje się do realizacji usługi, jaką jest Usuwanie Katalizatorów?

  Często występujące symptomy uszkodzenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów w autach z logo Fiat to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • czarny dym z wydechu,
  • skoki obrotów silnika,
  • wzrost poboru paliwa.

  Co świadczy o tym, że należy wybrać profesjonalny zakład, aby zrealizować usługę Usuwanie Katalizatorów w samochodach marki Fiat?

  Polecamy wybrać nasze usługi koncentrujące się na regeneracji filtrów DPF i FAP w samochodach z logo Fiat, ponieważ: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Usuwanie Katalizatorów dla osobówek z symbolem Fiat, jest to możliwy wariant wsparcia podpowiadany przez specjalistyczne serwisy, zgłoszone na naszej stronie internetowej, trudniące się myciem katalizatorów. Niemało samochodów osobowych z silnikiem na ropę, zatem z filtrem cząstek stałych to maszyny zakładowe, codziennie przemieszczające się przez tysiące kilometrów, dlatego też nie mają innej możliwości niż być w pełni pozbawione ryzyka awarii, przez co czasem należy wykorzystać Usuwanie Katalizatorów. Usuwanie Katalizatorów w samochodach osobowych i ciężarowych z logo Fiat to reakcja wytwórcy aut, na problemy zapewnienia ochrony środowiska, a także dyrektyw normy jakości gazów wydechowych EURO 4. DPF-y - to dzięki ich zastosowaniu jest możliwe, żeby na dzień dzisiejszy ograniczać emisję gazów cieplarnianych, w szczególności w samochodach osobowych i ciężarowych z logo Fiat, a także strzec środowisko. Diesle znanej firmy Fiat, to w znacznej części niezwykle celne owoce, aczkolwiek kłopoty z filtrami układu redukcji emisji spalin to właściwość każdego z diesli z jednostką napędową diesla, nie wyłącznie firmy Fiat. Dzisiaj katalizatory są montowane w większej części diesli z silnikiem samozapłonowym, bo po wymontowaniu filtrów układu redukcji emisji spalin pojazdy nie odebrałyby pozwolenia do użycia po drogach publicznych.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora dla marki Fiat.

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Loader
  Zaznacz, aby kontynuować

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
  Call icon
  Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
  Call icon

  Zadzwoń do nas

  +48 725 803 803
  lub

  Zostaw nam swój numer

  Tel loader
  Wpisz poprawny numer