Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Usuwanie Katalizatorów dla Kia

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Kia

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z wprowadzeniem normy EURO, ograniczającej zgodną z przepisami wartość wytwarzanych zanieczyszczeń zbudowanych na cząstkach stałych przez auta osobowe, samochody marki Kia musiały wykorzystać w układzie wydechowym filtr DPF. Przywrócenie niezawodności układu redukcji emisji cząstek stałych w dieslach marki Kia, to sposobność, jaką udostępniają specjalistyczne laboratoria mycia katalizatorów, z której potrzeba odnieść korzyść. Usuwanie Katalizatorów dla aut osobowych i ciężarowych znanego koncernu Kia, to świetny sposób na osiągnięcie emisji zadymienia w odpowiedniej ilości, jak również wypełnienie zasad przepisów EURO. Znaczna ilość pojazdów osobowych z silnikiem diesla, mające zamontowany filtr DPF/FAP to pojazdy użytkowe, systematycznie jadące przez drogi w kraju i za granicą, zatem trzeba dołożyć starań, aby były całkowicie pozbawione usterek, więc sporadycznie trzeba zrobić użytek z usługi Usuwanie Katalizatorów. Usuwanie Katalizatorów to metoda, jaka w pojazdach dostawczych znanej firmy Kia gwarantuje niewysokie stężenie emitowanych przez pracę silnika spalin, sadzy i cząstek stałych, a także tlenków azotu NOX. Praca mechanizmu ograniczenia produkcji spalin w samochodach osobowych ze stajni Kia jest nie do przecenienia dla środowiska, ponieważ filtry FAP wyłapują związane węglem metale ciężkie, zaś katalizatory stopują zanieczyszczenia chemiczne.

W której pracowni jest dostępna opcja taka jak Usuwanie Katalizatorów dla pojazdów z koncernu Kia napędzanych silnikiem Diesla wysokoprężną jednostką napędową?

Filtr FAP można naprawić w pracowniach regeneracji z województwa filtrów DPF Do zakładu filtry cząstek stałych i katalizatory można doręczyć samodzielnie lub uzgodnić usługę kurierską, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do warsztatu oraz z powrotem do domu klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Usuwanie Katalizatorów przeznaczonej dla filtrów FAP z aut produkcji Kia w profesjonalnym zakładzie oczyszczania filtrów?

W profesjonalnym warsztacie regeneracji filtrów FAP pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na wstępie przyjmujemy od interesantów filtry cząstek stałych i katalizatory dostarczone do serwisu osobiście lub z pomocą pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych są kierowane do przedsiębiorstwa, gdzie endoskopowo testowany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • W przypadku, gdy stan filtra DPF daje możliwość czyszczenia na dedykowanych urządzeniach, część trafia do maszyny służącej do regeneracji wodnej.
 • Po zregenerowaniu funkcjonalności filtrów cząstek stałych i katalizatorów filtry są jeszcze raz sprawdzane, osuszane i wraz z raportami wysyłane do kontrahenta.

Jak wiele trzeba zapłacić za wykonanie usługi typu Usuwanie Katalizatorów dla osobówek produkcji Kia wyposażonych w filtr DPF?

Cena czyszczenia filtrów DPF okazuje się naprawdę korzystna i wynosi niewielki procent wartości filtra ze sklepowej półki.

Jak dostarczyć filtry cząstek stałych osobówek produkcji Kia, by na terenie specjalistycznej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Usuwanie Katalizatorów?

Udostępniamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr DPF można osobiście doręczyć do warsztatu bądź umówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii elementy układu redukcji emisji spalin da się pojazdów z logo Kia da się poddawać usłudze Usuwanie Katalizatorów?

W zasadzie wszystkie filtry i katalizatory SCR mogą być poddane dopalaniu w tym:
 • filtry DPF do pojazdów osobowych,
 • filtry DPF do samochodów dostawczych,
 • filtry DPF i FAP do ciężarówek.

  Czym charakteryzują się oznaki usterki filtrów cząstek stałych i katalizatorów, które często występują w autach produkcji Kia oraz decydują o tym, że filtr FAP kwalifikuje się do zrealizowania usługi, którą jest Usuwanie Katalizatorów?

  Klasyczne sygnały nieprawidłowego działania filtrów cząstek stałych w autach z koncernu Kia to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • spadek osiągów,
  • czarny dym z wydechu,
  • wahania obrotów,
  • wzrost zużycia paliwa.

  Co świadczy o tym, że opłaca się wybrać profesjonalny pracownię, aby zrealizować usługę Usuwanie Katalizatorów w pojazdach produkcji Kia?

  Opłaca się wybrać nasze usługi koncentrujące się wokół regeneracji filtrów w pojazdach produkcji Kia, dlatego że: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Kia

  Cena i koszt (netto)
  Regeneracja katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Damian
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Usuwanie katalizatorów Kia polega na demontażu i usunięciu katalizatora z układu wydechowego pojazdu. Katalizator jest jednym z ważniejszych elementów układu wydechowego, który ma na celu redukcję szkodliwych substancji emitowanych przez silnik. Jednym z powodów, dla których ktoś może chcieć usunąć katalizator, jest chęć zwiększenia mocy silnika. Katalizator jest elementem, który może nieznacznie obciążać pracę silnika, ale tylko wtedy, gdy jest zapchany, dlatego jego usunięcie może prowadzić do poprawy osiągów pojazdu (nieznacznie). Innym powodem jest to, że katalizator może się zużyć i wymagać częstej regeneracji lub wymiany, co jest kosztowne.
  Adrian
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Usuwanie katalizatora to zły pomysł, ale świetnym pomysłem jest regeneracja. Moja kia jest zadowolona.
  Włodzimierz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jak działa dpf? Można gdzieś o tym u was poczytać, bo kupiłem sobie KIE w dieslu i ciekawi mnie ten temat.
  Andrzej
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Musiałem u siebie wymienić katalizator na nowy, ale nie wpadłem na to, żeby go usuwać, bo przecież więcej przez to problemów, niż pożytku.