Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Vauxhall, Leśnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Vauxhall w Leśnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Leśnica odznacza się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się naprawianiem filtrów i katalizatorów do samochodów osobowych znanego koncernu Vauxhall. Katalizatory samochodowe utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem warsztat w Leśnicy. Vauxhall to pojazdy, jakie cieszą się uznaniem w całym kraju, ale walczą ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Wyszukanie odpowiedniego zakładu mechaniki w Leśnicy wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Vauxhall może być niełatwe, jak również jest mozolne. DPF-y operują w niewiarygodnie skomplikowanym środowisku pracy, a więc w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata właściwości podzespołu. Częstą bolączką, na jaką narażone są diesle znanego koncernu Vauxhall, zwykle, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zapchany filtr i katalizator. Leśnica należy do centrów, które biją na alarm bezpośrednio związany, z zawartością cząstek stałych w atmosferze, czemu słynna firma Vauxhall stara się, zapobiegać, za sprawą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Nieraz sprawcą zaczopowania filtra FAP, marki Vauxhall, jest inny defekt, czego przykładem może być: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Wyszukaj warsztat, który poradzi sobie z Twoim Vauxhall w Leśnicy, dzięki wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Cennik usług czyszczenia filtrów cząstek stałych dedykowanych do Vauxhall dla Leśnicy zamieściliśmy pod zdjęciem, powinno być można wyszukać w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Vauxhall w Leśnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Vauxhall w Leśnicy 320
Regeneracja filtra FAP Vauxhall w Leśnicy 320
Mycie katalizatora Vauxhall w Leśnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Vauxhall w Leśnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Vauxhall w Leśnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Vauxhall w Leśnicy 1490
Wycinanie filtra FAP Vauxhall, usuwanie filtra FAP Vauxhall w Leśnicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Vauxhall w Leśnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Vauxhall w Leśnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Leśnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Vauxhall

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Vauxhall w Leśnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Leśnica Księża Wieś Zdzieszowicka LSC01N 50.429100/18.182360 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer