Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Volkswagen, Buczkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Volkswagen w Buczkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Buczkowicach wystąpiła sposobność oczyszczania filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Volkswagen z przyczyny bytności warsztatu samochodowego z Buczkowic. Żeby uniknąć komplikacji z eksploatacją diesla Volkswagen, należy okresowo przeczyścić katalizator SCR, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Buczkowic. Słynnemu producentowi Volkswagen nie udało się uzyskanie koniecznych do spełnienia maksymalnych pułapów ilości produkowanych spalin, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Prócz niespodzianek dla wizytujących w Buczkowicach odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się naprawą katalizatorów do pojazdów Volkswagen. Generowanie limitów zawartości emitowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez emisji spalin EURO, wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. DPF-y zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, i osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory zaczopowują się sadzą i wymagają naprawy, zalecamy zatem warsztat z Buczkowic. Często powodem zapchanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, z logo Volkswagen, bywa inna usterka, za przykład może posłużyć: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Dobranie wykwalifikowanego warsztatu w Buczkowicach wyspecjalizowanego w pojazdach Volkswagen może być nieproste, i jest żmudne. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF lub płukanie katalizatorów dla aut producenta Volkswagen, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, lub w warsztacie mechaniki samochodowej w Buczkowicach. Odtworzenie kondycji części wchodzących w skład filtrów DPF/FAP w Buczkowicach dla aut marki Volkswagen jest dostępne, bo nowa metoda regeneracji dotarła do Buczkowic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Volkswagen w Buczkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Volkswagen w Buczkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Volkswagen w Buczkowicach 320
Mycie katalizatora Volkswagen w Buczkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Volkswagen w Buczkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Volkswagen w Buczkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Volkswagen w Buczkowicach 1490
Wycinanie filtra DPF Volkswagen, usuwanie filtra DPF Volkswagen w Buczkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Volkswagen w Buczkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Volkswagen w Buczkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Buczkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Volkswagen

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Volkswagen w Buczkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Buczkowice Lipowska BUC01N 49.726841/19.067770 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer