Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Volkswagen, Gdańsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Volkswagen w Gdańsku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr cząstek stałych staje się standardem w samochodach Volkswagen z silnikiem napędzanym dieslem, aczkolwiek moduł ten psuje się, co rozwiązać może mycie katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Gdańskiem. Filtry FAP operują w niezwykle obciążonych warunkach pracy , a więc w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty możliwości części. Zachowanie górnych limitów produkcji gazów spalinowych, dopuszczonych normą EURO, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Klasyczną usterką, jaka dotyka pojazdy ze stajni Volkswagen, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych. Mnóstwo samochodów w Gdańsku to auta z silnikiem CTDi posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez płukania. Filtry FAP utworzone są z ceramiki, jak również korpusu z metalu, przez co filtry DPF FAP zaczopowują się i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem usługi z Gdańska. Znanej marce Volkswagen nie powiodło się uzyskanie koniecznych górnych limitów produkcji gazów spalinowych, bez skorzystania z filtrów DPF/FAP. Odszukanie fachowego warsztatu mechaniki w Gdańsku wyprofilowanego w samochodach Volkswagen może być skomplikowane, i jest pracochłonne. Ze względu fakt, że Volkswagen, tak jak inne maszyny koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy nieuszkodzonych filtrów DPF/FAP dlatego też warto nadmienić, by w Gdańsku przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych. Serwis takich usług jak czyszczenie filtrów cząstek stałych jak też płukanie DPF FAP dla samochodów marki Volkswagen, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, jak też w laboratorium warsztatu w Gdańsku.

Myty katalizator SCR marki Volkswagen, w warsztatowym laboratorium, w Gdańsku.
Volkswagen - Regeneracja DPF Gdańsk | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Gdańsku

Umyty filtr FAP marki Volkswagen, na stole, w Gdańsku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Volkswagen w Gdańsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Volkswagen w Gdańsku 398
Regeneracja filtra FAP Volkswagen w Gdańsku 398
Mycie katalizatora Volkswagen w Gdańsku 398
Płukanie katalizatora SCR Volkswagen w Gdańsku 398
Naprawa filtra cząstek stałych Volkswagen w Gdańsku 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Volkswagen w Gdańsku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Volkswagen, usuwanie filtra cząstek stałych Volkswagen w Gdańsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Volkswagen w Gdańsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Volkswagen w Gdańsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer