Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Volvo, Skarszewy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Volvo w Skarszewach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Skarszewach istnieje sposobność mycia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów Volvo dzięki funkcjonowania laboratorium z Skarszewa. Skarszewy należy do ośrodków, które biją na alarm w związku, z dużym procentem wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu firma Volvo dąży aby, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. Filtry DPF FAP złożone są z ceramicznego wkładu, i osłony z metalu, przez co katalizatory samochodowe zapychają się i wymagają naprawy, polecamy zatem współpracę z Skarszewami. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem pod Skarszewami odszukać można warsztaty, trudniące się czyszczeniem FAP do aut Volvo. Duża część aut w Skarszewach to samochody z silnikiem CRDi mające zamontowany filtr DPF, który potrzebuje czyszczenia. Filtry DPF FAP pracują w bardzo obciążonych warunkach pracy , czyli w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Odzyskanie pułapów poziomu emisji gazów spalinowych, dopuszczalnych dla emisji spalin, koniecznie wymaga pracującego poprawnie FAP-a. Nieraz przyczyną zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, wytwórcy Volvo, zdarza się inna wada, na przykład: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Tabela cennika mycia filtrów FAP wymontowanych z Volvo dla Skarszewa wstawiliśmy na dole, istnieje możliwość by znaleźć na tamtej liście, ceny za przeprowadzenie naprawy FAP. Zlokalizuj mechanika, którego specjalnością jest Volvo w Skarszewach, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Volvo w Skarszewach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Volvo w Skarszewach 320
Regeneracja filtra FAP Volvo w Skarszewach 320
Mycie katalizatora Volvo w Skarszewach 320
Płukanie katalizatora SCR Volvo w Skarszewach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Volvo w Skarszewach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Volvo w Skarszewach 1490
Wycinanie filtra FAP Volvo, usuwanie filtra FAP Volvo w Skarszewach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Volvo w Skarszewach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Volvo w Skarszewach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Skarszewach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Volvo

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Volvo w Skarszewach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skarszewy Kanada Kościerska SKS01N 54.069592/18.445881 Wyszukaj
Skarszewy Kanada Tadeusza Kościuszki POP-SKS2 54.072392/18.448509 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer