Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Vuhl, Nowe Kębłowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Vuhl w Nowym Kębłowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nowym Kębłowie znajduje się sposobność płukania katalizatorów samochodowych do samochodów Vuhl z powodu działalności laboratorium warsztatu samochodowego z Nowego Kębłowa. Odnalezienie wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Nowym Kębłowie wyprofilowanego w autach Vuhl może być skomplikowane, oraz jest pracochłonne. Znanej korporacji Vuhl nie powiodło się utrzymanie niezbędnych do spełnienia górnych limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Generowanie osiągów ilości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych według normy EURO 6, koniecznie wymaga działającego filtra cząstek stałych FAP. Katalizatory samochodowe funkcjonują w bardzo zanieczyszczonym środowisku, a dokładnie w samochodowym wydechu, co jest powodem, że następuje utrata parametrów urządzenia. Standardową bolączką, która dotyka auta spod skrzydeł Vuhl, zwłaszcza, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany katalizator SCR. Duża część pojazdów w Nowym Kębłowie to auta z silnikiem MultiJet wyposażone w filtr FAP, który wymaga odnawiania elementów. Nowe Kębłowo należy do miast, które mają problem bezpośrednio związany, z dużym procentem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu atmosferycznym, czemu znana firma Vuhl dąży aby, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem katalizatorów. Dlatego że Vuhl, zupełnie jak inne auta koniecznie wymaga do poprawnej pracy nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych dlatego też polecamy, żeby w Nowym Kębłowie wziąć pod skrzydła DPF. Przywrócenie efektywności właściwości filtrów cząstek stałych w Nowym Kębłowie dla marki Vuhl jest dostępne, dlatego, że regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Nowego Kębłowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Vuhl w Nowym Kębłowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Vuhl w Nowym Kębłowie 320
Regeneracja filtra FAP Vuhl w Nowym Kębłowie 320
Mycie katalizatora Vuhl w Nowym Kębłowie 320
Płukanie katalizatora SCR Vuhl w Nowym Kębłowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Vuhl w Nowym Kębłowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Vuhl w Nowym Kębłowie 1490
Wycinanie filtra FAP Vuhl, usuwanie filtra FAP Vuhl w Nowym Kębłowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Vuhl w Nowym Kębłowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Vuhl w Nowym Kębłowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowym Kębłowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Vuhl

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Vuhl w Nowym Kębłowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowe Kębłowo Wiejska KEB01N 54.593090/18.118610 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer