Subpage photo

Regeneracja DPF, czyszczenie FAP, naprawa filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych - ul. Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały | Warszawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Warszawie | ul. Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Spis Treści

Gdzie na osiedlu Stara Ochota przy ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały można naprawić filtr cząstek stałych w niskiej cenie i w krótkim czasie?

Uszkodzone filtry cząstek stałych w dzielnicy Stara Ochota na ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały można wyremontować w specjalistycznej pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych. Nasi zleceniodawcy chętnie korzystają z możliwości, dzięki której mogą zadzwonić oraz umówić się na wysyłkę filtrów firmą kurierską.

Jak przebiega proces regeneracji filtrów DPF i FAP w pracowni na ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały na osiedlu Stara Ochota?

Aby zrealizować proces remontu filtrów cząstek stałych w zakładzie na ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały na osiedlu Stara Ochota, pracujemy zgodnie z określonymi procedurami, takimi jak:
 • Odbiór od interesantów filtrów FAP dostarczonych do warsztatu z pomocą naszego kuriera lub bezpośrednio przez naszego klienta.
 • Skierowanie filtrów FAP do przedsiębiorstwa, gdzie za pomocą wziernika sprawdza się stopień uszkodzenia.
 • Przeznaczenie filtra lub katalizatora do procedury czyszczenia na wysokiej klasy maszynach, jeśli wymaga tego jego kondycja oraz poziom zanieczyszczeń.
 • Realizacja ponownych weryfikacji na umytych i wysuszonych filtrach
 • Przygotowanie dokumentacji dostarczających informacji na temat stanu filtrów cząstek stałych i katalizatorów po regeneracji oraz dostarczenie wyczyszczonych elementów do zleceniodawcy.

Ile kosztuje czyszczenie filtrów DPF i FAP w warsztacie na ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały w dzielnicy Stara Ochota?

Opłata za usługę remontu filtrów cząstek stałych i katalizatorów w zakładzie na ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały w obrębie dzielnicy Stara Ochota nie zmienia się i opiewa na ułamek wartości filtra ze sklepowej półki.

W jaki sposób doręczyć filtry cząstek stałych do zakładu regeneracji zlokalizowanej przy ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały w dzielnicy Stara Ochota?

Najlepiej jest filtr cząstek stałych przesłać do pracowni regeneracji wtrysków znajdującej się przy ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały na osiedlu Stara Ochota usługą kurierską, jakiego możemy dla Państwa umówić, ale naturalnie namawiamy do odwiedzin w firmie, gdzie będzie można sprawdzić, w jaki sposób przebiega proces regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów.

Jakie elementy układu redukcji emisji spalin można poddawać regeneracji w serwisie położonym przy ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały w dzielnicy Stara Ochota?

W warsztacie położonym na ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały w dzielnicy Stara Ochota jest możliwa usługa oczyszczania praktycznie wszystkich kategorii filtrów DPF, w tym:
 • filtry DPF i FAP do osobówek,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do aut dostawczych,
 • filtry i katalizatory SCR do aut ciężarowych.

Jakie można wymienić sygnały awarii filtrów DPF, które czyścimy w pracowni na ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały na osiedlu Stara Ochota?

Zgodnie z opinią ekspertów najbardziej popularne sygnały zablokowanego filtra DPF to:
 • zwiększony pobór paliwa.
 • niemożność rozruchu silnika.
 • nierówna praca silnika.
 • zmniejszona moc.
 • czarny dym z wydechu.

Z jakich powodów warto wytypować serwisy zajmujące się naprawą filtrów DPF i FAP przy ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały w obrębie dzielnicy Stara Ochota?

Warto wybrać naszą ofertę ponieważ przemawiają o tym następujące fakty:
 • Nasze ceny są konkurencyjne.
 • Nasze usługi są wysokiej jakości.
 • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
 • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
 • Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów - osiedle Stara Ochota, Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtrów DPF, osiedle Stara Ochota, ul. Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały 398
Regeneracja filtrów FAP, dzielnica Stara Ochota, ul. Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały 398
Mycie katalizatora, osiedle Stara Ochota, ul. Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały 398
Płukanie katalizatora SCR, dzielnica Stara Ochota, ul. Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały 398
Naprawa filtra cząstek stałych, osiedle Stara Ochota, ul. Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych, dzielnica Stara Ochota, ul. Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora, osiedle Stara Ochota, ul. Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR, dzielnica Stara Ochota, ul. Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Warszawie, Stara Ochota, Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dostępny punkt odbioru na ulicy Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały czeka by nadać Twój filtr do regeneracji

Ulica Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały w Warszawie znajduje się w zasięgu kurierów, jednak można również wysłać z niej paczkę za pomocą automatycznego punktu odbioru. Zadzwoń i umów kuriera, lub wyślij po godzinach z poniższych lokalizacji:
wojewodztwo powiat miasto dzielnica ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS
Mazowieckie warszawski zachodni Warszawa Stara Ochota Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały WAW78A 52.218552/20.975410

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj komentarz

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer