Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Węgorzyno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Węgorzynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Węgorzyno to położone w powiecie łobeskim, w województwie zachodniopomorskim miasteczko, które znaleźć można między Jeziorem Węgorzyno a Zbiornikiem Połchowskim. Węgorzyno wzmiankowane było jeszcze w X wieku, jako istniejący na tym terenie gród słowiański, natomiast prawa miejskie nadano miastu w 1460 roku. Mniej więcej w tamtym czasie powstał również zamek, który jednak nie przetrwał zawieruchy wieków. W 1877 roku przez Węgorzyno poprowadzono połączenie kolejowe. Mimo iż nie udało się to zamkowi, na terenie miasta przetrwały inne zabytki, wśród których wymienić można kościół wniebowzięcia NMP, ratusz miejski, pomnik Żołnierza Polskiego, grodzisko, cmentarz żydowski.

Przez Węgorzyno biegnie trasa drogi wojewódzkiej numer 151 (ŚwidwinŁobezWęgorzynoRecz – Barlinek – Gorzów Wielkopolski) oraz trasa drogi krajowej numer 20 (Stargard SzczecińskiChociwelWęgorzynoDrawsko PomorskieCzaplinekSzczecinekBiały BórMiastkoBytówKościerzynaŻukowo – Gdynia), które krzyżują się na terenie Węgorzyna. Warto tu również zaznaczyć, że w Węgorzynie można zając się kondycją nie tylko swoją, na przykład pływając w jeziorze, ale również kondycją swojego samochodu oddając do regeneracji filtry cząstek stałych i katalizatory. Niewiele osób wie, ale z Węgorzyna można wysłać do czyszczenia i naprawy DPF FAP i SCR, a ceny za usługi zostały ujęte w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Węgorzynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Węgorzynie 320
Regeneracja filtra FAP w Węgorzynie 320
Mycie katalizatora w Węgorzynie 320
Płukanie katalizatora SCR w Węgorzynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Węgorzynie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Węgorzynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Węgorzynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Węgorzynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Węgorzynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Węgorzynie i wygodnie wyślij filtr DPF z Węgorzyna do regeneracji i czyszczenia

Z Węgorzyna filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Węgorzyno Przemysłowa WRN01N 53.542469/15.560100 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer