Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Wojkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Wojkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Wojkowice – miasto należące do województwa śląskiego, w powiatu będzińskiego, mieszka tu 9078 mieszkańców. Miasto sąsiaduje z gminą Bobrowniki, z miastami Będzin, Siemianowice Śląskie oraz Piekarami Śląskimi.

Miasto powstało w 1961 roku z połączenia osiedla Wojkowice Komorne i gromady Żychcice, rok później nadano mu prawa miejskie.

W bliskich okolicach miasta biegną drogi krajowe nr 94 ZgorzelecBolesławiecChojnówLegnicaProchowice – Wrocław – Brzeg – Opole – Strzelce OpolskieToszekPyskowice – Bytom – Będzin – Sosnowiec – Dąbrowa Górnicza – Olkusz – Kraków – Wieliczka – Targowisko – BochniaBrzeskoWojnicz – Tarnów – PilznoDębicaRopczyce – Rzeszów – ŁańcutJarosławRadymno – Korczowa i nr 86 Podwarpie – Będzin – Sosnowiec – Katowice – Tychy.

Jak pokazują statystyki z będzińskiego wydziału komunikacji, najczęściej rejestrowanym samochodem jest ten z silnikiem diesla. Stąd w Wojkowicach swoją siedzibę ma popularna pracownia regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Odkąd zabronione jest usuwanie jakiegokolwiek elementu z układu wydechowego, kierowcy coraz częściej korzystają z usług czyszczenia filtrów czy regeneracji DPF-a w celu przywrócenia jego sprawności. Zadaniem filtra DPF/FAP jest ograniczenie szkodliwej emisji spalin produkowanych przez nasze samochody. Zapchany filtr cząstek stałych uniemożliwia nam korzystanie z samochodu, a na kierowcy wymusza jego naprawę. Cennik usług dla Wojkowic podany będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Wojkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Wojkowicach 320
Regeneracja filtra FAP w Wojkowicach 320
Mycie katalizatora w Wojkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR w Wojkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Wojkowicach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Wojkowicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Wojkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Wojkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Wojkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Wojkowicach i wygodnie wyślij filtr DPF z Wojkowic do regeneracji i czyszczenia

Z Wojkowic filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wojkowice Osiedle Józefa Plaka Józefa Plaka WOJ02A 50.365509/19.036440 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer