Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Wojnicz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Wojniczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Wojnicz to położone w powiecie tarnowskim, w województwie małopolskim miasto, które znaleźć można nad rzekami Milówką i Więckówką, które z kolei wpadają do pobliskiego Dunajca. Wojnicz to miejscowość, która powstała w X wieku jako wieś zasiedlona przez wojów, w XI wieku istnienie potwierdza obecność kapliczki ufundowanej przez Bolesława Krzywoustego, a Wojnicom nadano prawa miejskie w 1239 roku. W 1278 roku Wojnicz pojawia się jako miasto. Obecnie Wojnicz liczy sobie niewiele ponad 3350 mieszkańców. Miasto w czasie swojego istnienia kilkukrotnie ulegało pożarom i zniszczeniom spowodowanym przez wojska wraże, jednak zawsze było konsekwentnie odbudowywane. W ciągu istnienia Wojnicza na jego terenie powstawały wyjątkowe perły architektury, a z tych którym udało się zachować do dziś, wymienić można: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Wawrzyńca, kościół pw. Świętego Leonarda, neogotycki pałac Dąmbskich, wały kasztelańskie, kaplica, domy, cmentarz komunalny i wojskowy.

Przez Wojnicz biegnie droga wojewódzka numer 975 (Dąbrowa Tarnowska – Biskupice Radłowskie – Wojnicz – Zakliczyn – Dąbrowa) oraz droga krajowa numer 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnówLegnicaProchowice – Wrocław – Brzeg – Opole – Strzelce OpolskieToszekPyskowice – Bytom – BędzinSosnowiec – Dąbrowa Górnicza – Olkusz – Kraków – Wieliczka – Targowisko – BochniaBrzesko – Wojnicz – TarnówPilznoDębicaRopczyce – Rzeszów – ŁańcutJarosławRadymno – Korczowa). Dodatkowo należy nadmienić, że na terenie Wojnicza można wysłać do regeneracji i czyszczenia filtry DPF FAP i katalizatory, również SCR, ceny podane są poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Wojniczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Wojniczu 320
Regeneracja filtra FAP w Wojniczu 320
Mycie katalizatora w Wojniczu 320
Płukanie katalizatora SCR w Wojniczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Wojniczu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Wojniczu 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Wojniczu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Wojniczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Wojniczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Wojniczu i wygodnie wyślij filtr DPF z Wojnicza do regeneracji i czyszczenia

Z Wojnicza filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wojnicz Kolonia Nadbrzeżna WJN948 49.954208/20.831341 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer