Subpage photo

Regeneracja DPF, czyszczenie FAP, naprawa filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych - ul. Kiełczowska | Wrocław

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Wrocławiu | ul. Kiełczowska

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Spis Treści

W jakiej pracowni regeneracji na osiedlu Osiedle Bolesława Krzywoustego na ulicy Kiełczowska można zregenerować filtry cząstek stałych i katalizatory w niskiej cenie i w niedługim czasie?

Zanieczyszczone filtry w dzielnicy Osiedle Bolesława Krzywoustego przy ulicy Kiełczowska można wyczyścić w specjalistycznej pracowni regeneracji filtrów DPF. Klienci serwisu chętnie korzystają z opcji, dzięki której mogą wykonać telefon i uzgodnić podjęcie przesyłki filtrów DPF i FAP firmą kurierską.

Jak odbywa się regeneracja filtrów FAP w pracowni na ulicy Kiełczowska w obrębie dzielnicy Osiedle Bolesława Krzywoustego?

Aby przeprowadzić proces naprawy filtrów FAP w zakładzie przy ulicy Kiełczowska w dzielnicy Osiedle Bolesława Krzywoustego, pracujemy zgodnie z określonymi procedurami, takimi jak:
 • Odbiór od interesantów filtrów cząstek stałych i katalizatorów doręczonych do warsztatu dzięki pomocy pracownika firmy kurierskiej bądź bezpośrednio przez klienta.
 • Skierowanie filtrów cząstek stałych do przedsiębiorstwa, gdzie za pomocą wziernika testuje się poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Przeznaczenie filtra FAP do czyszczenia na przeznaczonych do tego maszynach, jeśli wymaga tego jego stan oraz poziom zanieczyszczeń.
 • Wykonanie kolejnych weryfikacji na wyczyszczonych i osuszonych filtrach DPF
 • Opracowanie raportów dotyczących kondycji filtrów cząstek stałych po procesie czyszczenia oraz dostarczenie naprawionych elementów do rąk zleceniodawcy.

Ile kosztuje naprawa filtrów cząstek stałych i katalizatorów w serwisie na ulicy Kiełczowska na osiedlu Osiedle Bolesława Krzywoustego?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów cząstek stałych w zakładzie na ulicy Kiełczowska w dzielnicy Osiedle Bolesława Krzywoustego nie zmienia się i jest równa ułamek wartości nowego filtra.

W jaki sposób dostarczyć filtry DPF i FAP do pracowni usytuowanej na ulicy Kiełczowska na osiedlu Osiedle Bolesława Krzywoustego?

Najlepiej filtry i katalizatory SCR przekazać do firmy regeneracji wtryskiwaczy zlokalizowanej na ulicy Kiełczowska na osiedlu Osiedle Bolesława Krzywoustego za pomocą kuriera, jakiego możemy Państwu zamówić, niemniej jednak oczywiście zachęcamy do wizyty osobiście w pracowni, gdzie jest możliwość aby zobaczyć, jak odbywa się proces czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Które filtry DPF i FAP można remontować w warsztacie posiadającym lokalizację na ulicy Kiełczowska na osiedlu Osiedle Bolesława Krzywoustego?

W zakładzie położonym na ulicy Kiełczowska w obrębie dzielnicy Osiedle Bolesława Krzywoustego jest realna renowacja w zasadzie wszystkich odmian filtrów DPF, w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów osobowych,
 • filtry i katalizatory SCR do aut użytkowych,
 • filtry FAP do TIR-ów.

Jakie są oznaki niedrożności filtrów FAP, które naprawiamy w warsztacie na ulicy Kiełczowska w obrębie dzielnicy Osiedle Bolesława Krzywoustego?

Według mechaników najbardziej typowe oznaki zablokowanego filtra FAP to:
 • zwiększone zużycie paliwa.
 • problemy z rozruchem.
 • wahania obrotów.
 • spadek mocy.
 • wzrost emisji sadzy.

Dlaczego korzystne jest, aby wytypować warsztaty trudniące się renowacją filtrów cząstek stałych i katalizatorów na ulicy Kiełczowska w obrębie dzielnicy Osiedle Bolesława Krzywoustego?

Opłaca się wybrać nasze usługi ponieważ świadczą o tym konkretne fakty:
 • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.
 • Szczycimy się wysoką skutecznością.
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
 • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
 • Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów - osiedle Osiedle Bolesława Krzywoustego, Kiełczowska

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtrów DPF, osiedle Osiedle Bolesława Krzywoustego, ul. Kiełczowska 398
Regeneracja filtrów FAP, dzielnica Osiedle Bolesława Krzywoustego, ul. Kiełczowska 398
Mycie katalizatora, osiedle Osiedle Bolesława Krzywoustego, ul. Kiełczowska 398
Płukanie katalizatora SCR, dzielnica Osiedle Bolesława Krzywoustego, ul. Kiełczowska 398
Naprawa filtra cząstek stałych, osiedle Osiedle Bolesława Krzywoustego, ul. Kiełczowska 398
Regeneracja, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych, dzielnica Osiedle Bolesława Krzywoustego, ul. Kiełczowska 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR, osiedle Osiedle Bolesława Krzywoustego, ul. Kiełczowska 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF, dzielnica Osiedle Bolesława Krzywoustego, ul. Kiełczowska 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Wrocławiu, Osiedle Bolesława Krzywoustego, Kiełczowska

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dostępny punkt odbioru na ulicy Kiełczowska czeka by nadać Twój filtr do regeneracji

Ulica Kiełczowska w Wrocławiu znajduje się w zasięgu kurierów, jednak można również wysłać z niej paczkę za pomocą automatycznego punktu odbioru. Zadzwoń i umów kuriera, lub wyślij po godzinach z poniższych lokalizacji:
wojewodztwo powiat miasto dzielnica ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS
Dolnośląskie wrocławski Wrocław Osiedle Bolesława Krzywoustego Kiełczowska WRO31N 51.147251/17.123280

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj komentarz

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer