Subpage photo

Regeneracja DPF, czyszczenie FAP, naprawa filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych - ul. Cynamonowa | Wrocław

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Wrocławiu | ul. Cynamonowa

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Jak w dzielnicy Psie Pole - Lipa Piotrowska przy ulicy Cynamonowa można wyremontować filtry DPF i FAP w niskiej cenie oraz w niedługim czasie?

Zatkane filtry cząstek stałych na osiedlu Psie Pole - Lipa Piotrowska na ulicy Cynamonowa można naprawić w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów DPF. Nasi klienci często korzystają z opcji, dzięki której mogą zatelefonować i uzgodnić podjęcie przesyłki filtrów cząstek stałych i katalizatorów firmą kurierską.

W jaki sposób odbywa się regeneracja filtrów cząstek stałych i katalizatorów w warsztacie przy ulicy Cynamonowa w dzielnicy Psie Pole - Lipa Piotrowska?

Aby wykonać proces remontu filtrów FAP w warsztacie na ulicy Cynamonowa w obrębie dzielnicy Psie Pole - Lipa Piotrowska, działamy zgodnie z określonymi etapami, takimi jak:
 • Odbiór od interesantów filtrów cząstek stałych doręczonych do serwisu z pomocą kuriera albo bezpośrednio przez naszego klienta.
 • Doręczenie filtrów DPF do pracowni, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej sprawdza się monolit.
 • Przeznaczenie filtra do regeneracji na dedykowanych przyrządach, jeśli wymaga tego jego stan oraz poziom zanieczyszczeń.
 • Wykonanie kolejnych testów na wyczyszczonych i wysuszonych filtrach DPF
 • Opracowanie raportów informujących kondycji filtrów cząstek stałych i katalizatorów po procesie czyszczenia oraz doręczenie naprawionych elementów do klienta.

Ile kosztuje regeneracja filtrów DPF i FAP w pracowni przy ulicy Cynamonowa w obrębie dzielnicy Psie Pole - Lipa Piotrowska?

Koszt naprawy filtrów DPF w serwisie na ulicy Cynamonowa w dzielnicy Psie Pole - Lipa Piotrowska nie ulega zmianom i wynosi ułamek ceny nowego filtra.

W jaki sposób dostarczyć filtr cząstek stałych do zakładu regeneracji znajdującej się przy ulicy Cynamonowa w dzielnicy Psie Pole - Lipa Piotrowska?

Najlepszym sposobem jest filtry cząstek stałych wysłać do zakładu regeneracji usytuowanej na ulicy Cynamonowa na osiedlu Psie Pole - Lipa Piotrowska usługą kurierską, którego możemy Państwu umówić, ale rzecz jasna zapraszamy do odwiedzin w pracowni, gdzie jest możliwość aby przyjrzeć się, jak odbywa się proces regeneracji filtrów FAP.

Jakie filtry DPF da się poddawać regeneracji w zakładzie usytuowanym na ulicy Cynamonowa w dzielnicy Psie Pole - Lipa Piotrowska?

W zakładzie zlokalizowanym przy ulicy Cynamonowa w dzielnicy Psie Pole - Lipa Piotrowska jest wykonalna usługa czyszczenia w zasadzie wszystkich kategorii filtrów cząstek stałych i katalizatorów, w tym:
 • filtry DPF i FAP do osobówek,
 • filtry FAP do aut użytkowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do pojazdów ciężarowych.

Jakie można wymienić oznaki zapchania filtrów FAP, które odnawiamy w warsztacie przy ulicy Cynamonowa na osiedlu Psie Pole - Lipa Piotrowska?

Zgodnie z opinią specjalistów najbardziej typowe symptomy zanieczyszczonego filtra to:
 • wzrost poboru paliwa.
 • problemy z rozruchem.
 • nierówna praca silnika.
 • zmniejszona moc.
 • dymienie.

Z jakich powodów warto wytypować zakłady zajmujące się oczyszczaniem filtrów cząstek stałych przy ulicy Cynamonowa na osiedlu Psie Pole - Lipa Piotrowska?

Opłaca się wykorzystać naszą ofertę ponieważ świadczą o tym konkretne argumenty:
 • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.
 • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
 • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
 • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
 • Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów - osiedle Psie Pole - Lipa Piotrowska, Cynamonowa

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtrów DPF, osiedle Psie Pole - Lipa Piotrowska, ul. Cynamonowa 398
Regeneracja filtrów FAP, dzielnica Psie Pole - Lipa Piotrowska, ul. Cynamonowa 398
Mycie katalizatora, osiedle Psie Pole - Lipa Piotrowska, ul. Cynamonowa 398
Płukanie katalizatora SCR, dzielnica Psie Pole - Lipa Piotrowska, ul. Cynamonowa 398
Naprawa filtra cząstek stałych, osiedle Psie Pole - Lipa Piotrowska, ul. Cynamonowa 398
Płukanie, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych, dzielnica Psie Pole - Lipa Piotrowska, ul. Cynamonowa 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych, osiedle Psie Pole - Lipa Piotrowska, ul. Cynamonowa 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF, dzielnica Psie Pole - Lipa Piotrowska, ul. Cynamonowa 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Wrocławiu, Psie Pole - Lipa Piotrowska, Cynamonowa

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj komentarz

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer