Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Wuling, Lipsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Wuling w Lipsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardem w samochodach Wuling z silnikiem napędzanym dieslem, pomimo że urządzenie to psuje się, w czym poradzić może regeneracja filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Lipskiem. Wyszukanie fachowego zakładu mechaniki w Lipsku celującego w pojazdach osobowych Wuling może być nieproste, jak również jest czasochłonne. Mnóstwo pojazdów w Lipsku to samochody z silnikiem CRD posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który potrzebuje regeneracji. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowego korpusu, przez co FAP-y zaczopowują się i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym warsztat w Lipsku. Osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Wuling mogą się poszczycić nadzwyczajnymi technologiami w zagadnieniu ograniczenia produkcji gazów spalinowych. Najczęściej przyczyną zatkanego filtra DPF, korporacji Wuling, staje się inna wada, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Filtry FAP trudnią się pracą w nieprzeciętnie obciążonych warunkach pracy , a dokładnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że dochodzi do spadku parametrów podzespołu. Lipsk należy do centrów, które spotyka problem powiązany, z dużą zawartością tlenków azotu NOx w przestrzeni powietrznej Lipska, czemu słynna marka Wuling stara się, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP. Usługi, między innymi naprawa DPF jak też płukanie katalizatorów SCR dla samochodów producenta Wuling, wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, jak też w warsztacie w Lipsku. Zlokalizuj swój zakład, który poradzi sobie z Twoim Wuling w Lipsku, dzięki wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Wuling w Lipsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Wuling w Lipsku 320
Regeneracja filtra FAP Wuling w Lipsku 320
Mycie katalizatora Wuling w Lipsku 320
Płukanie katalizatora SCR Wuling w Lipsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Wuling w Lipsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Wuling w Lipsku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Wuling, usuwanie filtra cząstek stałych Wuling w Lipsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Wuling w Lipsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Wuling w Lipsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Lipsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Wuling

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Wuling w Lipsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lipsk Rynek LPS01A 53.733349/23.403481 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer