Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Wycinanie filtrów DPF dla Chrysler

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Chrysler

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Bolączki finezyjnego mechanizmu zmniejszania emisji gazów wydechowych trafiają się nagminnie, ponieważ DPF-y aut firmy Chrysler funkcjonują w wymagających warunkach i incydentalnie Wycinanie filtrów DPF to jedyne rozwiązanie. Mechanizmy pomniejszania emisji spalin w dieslach z logo Chrysler, są użytkowane, bowiem weszły w życie restrykcyjne normy, związane z kwestią wykorzystywania samochodów ciężarowych na drogach. Nieustannie wyszczególniane źródła tworzenia się mankamentów z systemem redukcji emisji spalin to: niewłaściwa praca układu recyrkulacji spalin, i wady osprzętu silnika. Znaczna ilość pojazdów osobowych z silnikiem projektu Rudolfa Diesel’a, posiadające zamontowany FAP to samochody służbowe, codziennie przemierzające setki kilometrów, wobec tego należy zadbać, aby były bezwarunkowo pozbawione usterek, przez co czasami powinno się zastosować Wycinanie filtrów DPF. Na ten moment filtry FAP są podłączone fabrycznie w większości ciężarówek z silnikiem samozapłonowym, gdyż po demontażu filtrów samochody nie otrzymałyby dopuszczenia do ruchu na polskich drogach. Działanie układu zmniejszania emisji spalin w autach osobowych spod znaku Chrysler jest nie do przecenienia dla ekologii, gdyż filtry FAP blokują sadzę, tymczasem katalizatory trójfunkcyjne wychwytują rakotwórcze tlenki azotu.

W której pracowni jest dostępna opcja typu Wycinanie filtrów DPF dla samochodów marki Chrysler napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym?

Filtr DPF można naprawić w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów FAP Do zakładu filtry i katalizatory SCR można dostarczyć samodzielnie lub zamówić usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do serwisu oraz z powrotem na adres klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Wycinanie filtrów DPF przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych i katalizatorów z samochodów z logo Chrysler w specjalistycznym serwisie regeneracji filtrów cząstek stałych?

W naszym warsztacie regeneracji filtrów DPF pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku przyjmujemy od interesantów filtry DPF i FAP przytransportowane do pracowni osobiście lub dzięki pomocy współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry FAP są przyjmowane do przedsiębiorstwa, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej weryfikowany jest stopień uszkodzenia.
 • Gdy kondycja filtra cząstek stałych daje szansę na skuteczny proces regeneracji na dedykowanych maszynach, filtr cząstek stałych trafia do przyrządu służącego do regeneracji.
 • Po zrekonstruowaniu właściwości filtrów FAP DPF-y i FAP-y są powtórnie sprawdzane, osuszane oraz wraz z raportami wysyłane do zleceniodawcy.

Ile trzeba zapłacić za realizację usługi typu Wycinanie filtrów DPF dla aut z koncernu Chrysler zaopatrzonych w filtry cząstek stałych i katalizatory?

Cena czyszczenia filtrów DPF okazuje się naprawdę korzystna i sięga niewielki procent wartości filtra ze sklepowej półki.

Jak najlepiej doręczyć filtry i katalizatory SCR pojazdów z koncernu Chrysler, by na terenie specjalistycznej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Wycinanie filtrów DPF?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry cząstek stałych i katalizatory można samemu doręczyć do pracowni bądź zarezerwować pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych i katalizatorów do serwisu i z powrotem do klienta.

Które filtry cząstek stałych i katalizatory da się osobówek z koncernu Chrysler można poddawać usłudze Wycinanie filtrów DPF?

W zasadzie wszystkie filtry DPF mogą być poddane regeneracji w tym:
 • filtry DPF do osobówek,
 • filtry FAP do pojazdów użytkowych,
 • filtry DPF i FAP do ciężarówek.

  Jakie są sygnały defektu filtrów DPF i FAP, jakie najczęściej ujawniają się w pojazdach z logo Chrysler oraz wskazują na to, że filtr cząstek stałych nadaje się do zrealizowania usługi, którą jest Wycinanie filtrów DPF?

  Standardowe sygnały niewłaściwego działania układu redukcji emisji spalin w samochodach z koncernu Chrysler to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • ograniczenie osiągów,
  • zwiększone dymienie,
  • nierówna praca silnika,
  • wzrost zużycia paliwa.

  Dlaczego warto wybrać profesjonalny serwis, by zrealizować usługę Wycinanie filtrów DPF w samochodach z koncernu Chrysler?

  Polecamy wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się wokół oczyszczania filtrów DPF w pojazdach z logo Chrysler, gdyż: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Chrysler

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Usunięcie filtra DPF z pojazdu marki Chrysler jest nielegalne i niebezpieczne dla środowiska oraz dla bezpieczeństwa jazdy. Usunięcie filtra uniemożliwia skuteczną redukcję emisji szkodliwych substancji i jest zabronione przez przepisy prawne dotyczące emisji spalin. Może to skutkować konsekwencjami prawnymi takimi jak mandaty lub koniecznością ponownego zamontowania filtra. W przypadku wystąpienia nieprawidłowości w pracy filtra DPF należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem, który zdiagnozuje problem i zaleci odpowiednie działanie, takie jak naprawa lub wymiana.
  Janusz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Chrysler po czyszczeniu dpf jest w super kondycji. Polecam usługę.
  Bogdan
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Tylko głupi by się bawił w usuwanie. Przecież po to ktoś ten dpf w aucie zamontował, żeby on tam był. Nie rozumiem sposobu myślenia niektórych osób.
  Marcin
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Wycinanie coraz częściej kończy się brakiem podbitego przeglądu auta i bardzo dobrze, bo usuwanie powinno być dodatkowo surowo karane.