Wycinanie filtrów DPF - Jastrzębie-Zdrój | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Jastrzębiu-Zdroju | Wycinanie filtrów DPF

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Cel pracy reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem w wydechu samochodowym jest kluczowy w zachowaniu poziomu emisji spalin w dopuszczalnym poziomie. Idealnym patentem na odzyskanie potencjału filtra DPF/FAP jest płukanie filtrów FAP. Odnowienie fabrycznej kondycji prawdopodobne jest jedynie w przypadku wdrożenia najnowszej metodyki regeneracji wodnej, wypalanie w piecu, jest nie tyle niebezpieczne, co nieskuteczne. Źródeł wyeksploatowywania się katalizatorów samochodowych jest całe spektrum, za przykład może posłużyć: uszkodzony układ zasilania silnika. Reaktory katalityczne, zwane katalizatorami zaślepiają się, czego powodem jest rola, którą wykonują, dlatego okresowo potrzebne jest płukanie filtrów i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Naprawa katalizatora SCR w Jastrzębiu-Zdroju 398
Czyszczenie katalizatora w Jastrzębiu-Zdroju 398
Regeneracja filtra DPF w Jastrzębiu-Zdroju 398
Mycie filtra cząstek stałych w Jastrzębiu-Zdroju 398
Płukanie filtra FAP w Jastrzębiu-Zdroju 398
Czyszczenie, regeneracja filtra cząstek stałych w samochodach ciężarowych w Jastrzębiu-Zdroju 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Jastrzębiu-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Jastrzębiu-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Jastrzębiu-Zdroju. Jastrzębie-Zdrój - Wycinanie filtrów DPF

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer