Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Wycinanie filtrów FAP dla Ford

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Ford

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z ogłoszeniem normy emisji spalin, minimalizującej akceptowalną skalę ilości wydzielanych zanieczyszczeń przez diesle, samochody z logo Ford zostały zobowiązane, by użyć w budowie filtr FAP. Urządzenia zmniejszania emisji gazów wydechowych w autach osobowych i ciężarowych marki Ford, są używane, bo istnieją ściśle określone prawa, odnoszące się do użytkowania aut na europejskich drogach. Cały szereg samochodów osobowych z silnikiem o zapłonie samoczynnym, czyli także z filtrem układu redukcji emisji spalin to auta zakładowe, zwykle jadące przez setki, jeśli nie tysiące kilometrów, dlatego muszą być zawsze bezpieczne, więc sporadycznie trzeba zrobić użytek z usługi Wycinanie filtrów FAP. Wycinanie filtrów FAP w osobówkach z logo Ford stanowi reakcję firmy, na zagadnienia ochrony środowiska, oraz założeń normy czystości gazów wydechowych EURO 4. Filtry cząstek stałych FAP dla aut znanego koncernu Ford podczas eksploatacji zużywają się, czyli dopominają się regeneracji, a to umożliwiają wyspecjalizowane serwisy renowacji katalizatorów i filtrów. Teraz filtry spalin są instalowane fabrycznie w niemal każdym z pojazdów użytkowych z silnikiem diesla, albowiem po wymontowaniu filtrów spalin samochody nie dorobiłyby się zgody do eksploatacji po drogach Europy.

W jakim warsztacie jest dostępna opcja taka jak Wycinanie filtrów FAP dla osobówek wyprodukowanych przez koncern Ford zasilanych silnikiem Diesla?

Filtry cząstek stałych i katalizatory można naprawić w autoryzowanych serwisach filtrów cząstek stałych Do zakładu filtr cząstek stałych można dostarczyć bezpośrednio lub uzgodnić usługę firmy kurierskiej, która zawiera transport filtrów do warsztatu oraz z powrotem do domu klienta.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi typu Wycinanie filtrów FAP przeznaczonej dla filtrów DPF z samochodów produkcji Ford w naszym serwisie oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W autoryzowanym serwisie regeneracji filtrów cząstek stałych postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku przyjmujemy od klientów filtry cząstek stałych i katalizatory dostarczone do pracowni osobiście albo dzięki zamówieniu usługi współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry są kierowane do warsztatu, gdzie endoskopowo sprawdzany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Jeżeli stan filtra cząstek stałych daje możliwość regeneracji na wyznaczonych do tego urządzeniach, element jest instalowany do przyrządu służącego do regeneracji.
 • Po odzyskaniu osiągów filtrów DPF i FAP filtry są powtórnie weryfikowane, osuszane oraz razem z dokumentacją odsyłane do klienta.

Ile potrzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi typu Wycinanie filtrów FAP dla osobówek z logo Ford zaopatrzonych w filtry cząstek stałych i katalizatory?

Opłata za usługę naprawy filtrów DPF i FAP jest naprawdę niska i wynosi niewielki procent kosztu nowego filtra.

W jaki sposób przywieźć filtry cząstek stałych pojazdów z koncernu Ford, by na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Wycinanie filtrów FAP?

Udostępniamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtr cząstek stałych można osobiście doręczyć do warsztatu bądź umówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do klienta.

Które filtry DPF da się osobówek z logo Ford da się poddawać realizacji usługi typu Wycinanie filtrów FAP?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry i katalizatory SCR można poddawać oczyszczaniu w tym:
 • filtry cząstek stałych do osobówek,
 • filtry DPF i FAP do aut dostawczych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów ciężarowych.

  Jakiego rodzaju oznaki niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych i katalizatorów, które częstokroć występują w pojazdach produkcji Ford oraz informują o tym, że filtr cząstek stałych kwalifikuje się do przeprowadzenia usługi, jaką jest Wycinanie filtrów FAP?

  Charakterystyczne objawy awarii układu redukcji emisji spalin w samochodach marki Ford to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • dymienie,
  • skoki obrotów silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Dlaczego należy wybrać specjalistyczny serwis, by przeprowadzić usługę Wycinanie filtrów FAP w samochodach z koncernu Ford?

  Warto wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się na przywracania funkcjonalności filtrów DPF w samochodach z logo Ford, gdyż: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Ford

  Cena i koszt (netto)
  Płukanie katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Damian
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Wycinanie filtrów FAP (Filtr cząstek stałych) to nielegalna i niezatwierdzona przez producenta metoda regeneracji filtrów FAP. Polega ona na usunięciu filtra FAP z układu wydechowego samochodu, co pozwala na ominięcie jego działania, jednak jest to niezgodne z przepisami dotyczącymi emisji spalin i może prowadzić do poważnych problemów z prawem. Dodatkowo brak filtra FAP oznacza brak ochrony środowiska naturalnego i zwiększenie emisji szkodliwych substancji. Zamiast tego, zaleca się regenerację lub wymianę filtra FAP zgodnie z zaleceniami producenta.
  Marek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  W fordzie, którym dużo jeżdżę, często mam problem z zanieczyszczonym filtrem dpf. Polecam wykonywanie regularne czyszczeń.
  Michał
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Kto się zna, to wie jak działa dpf i że nie powinno się go usuwać, ani z Fordów, ani z innych aut, bo przecież nie bez powodu został on tam zamontowany.
  Tomasz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Usuwanie dpf z Forda to ani tanie, ani dobre. Lepiej już oddać taki dpf do regeneracji, a przynajmniej ma się wtedy pewność, że auto przejdzie przegląd u mechanika.