Wycinanie filtrów FAP - Jastrzębie-Zdrój | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Jastrzębiu-Zdroju | Wycinanie filtrów FAP

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Odzyskiwanie całkowitej niezawodności osiągalne jest tylko w przypadku zastosowania najnowocześniejszej technologii regeneracji hydrotermicznej pod zwiększonym ciśnieniem, dopalanie sadzy w zapchanym filtrze, jest nie tyle niebezpieczne, co nieskuteczne. Przeznaczenie filtra cząstek stałych DPF w układzie redukcji emisji spalin jest istotne w odzyskaniu produkcji cząstek stałych w akceptowalnym stężeniu. Filtry cząstek stałych DPF zatykają się, czego przyczyną jest funkcjonalność, jaką wykonują, dlatego niekiedy za dobry pomysł uważa się regenerowanie elementów. Znakomitym narzędziem na odzyskanie sprawności Filtra cząstek stałych FAP jest czyszczenie filtrów DPF. Czynników prowadzących do wyeksploatowywania się katalizatorów samochodowych jest niemało, za przykład może posłużyć: nieszczelny układ wtryskowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Płukanie filtra cząstek stałych w Jastrzębiu-Zdroju 398
Regeneracja katalizatora w Jastrzębiu-Zdroju 398
Naprawa filtra DPF w Jastrzębiu-Zdroju 398
Czyszczenie filtra FAP w Jastrzębiu-Zdroju 398
Mycie katalizatora SCR w Jastrzębiu-Zdroju 398
Mycie, płukanie filtra DPF w samochodach ciężarowych w Jastrzębiu-Zdroju 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Jastrzębiu-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Jastrzębiu-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Jastrzębiu-Zdroju. Jastrzębie-Zdrój - Wycinanie filtrów FAP

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer