Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Wycinanie filtrów FAP dla SEAT

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów SEAT

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z wdrożeniem EURO, normy zmniejszającej akceptowaną ilość wyprodukowywanych tlenków azotu przez samochody, pojazdy znanej firmy SEAT zostały zobowiązane, by wprowadzić w budowie suchy, bądź mokry filtr cząstek stałych. Wycinanie filtrów FAP dla samochodów osobowych i ciężarowych korporacji SEAT, to efektywny sposób na zdobycie emitowania gazów wydechowych na właściwym poziomie, a ponadto uzyskanie kryteriów przepisów EURO. Aparaty pomniejszania emisji cząstek stałych w autach z symbolem SEAT, użytkowane są, gdyż weszły w życie rygorystyczne normy, stosowane do wykorzystywania samochodów na drogach w Europie. Mnóstwo pojazdów osobowych z silnikiem TDCI, mające wbudowany filtr cząstek stałych to pojazdy firmowe, systematycznie pokonujące drogi w kraju i za granicą, więc, krótko mówiąc należy zadbać, aby były zawsze sprawne, stąd też co jakiś czas trzeba zastosować Wycinanie filtrów FAP. Na dzień dzisiejszy katalizatory SCR są wbudowane fabrycznie podczas produkcji niemalże wszystkich samochodów ciężarowych z silnikiem wysokoprężnym, albowiem pozbawione DPF-ów samochody nie odebrałyby admisji do jazdy na drodze. Wycinanie filtrów FAP to rozwiązanie, jakie w ciężarówkach marki SEAT zapewnia niewysoki poziom emitowanych pracą silnika gazów wydechowych, zanieczyszczeń zbudowanych na węglu, jak również chemicznych zanieczyszczeń.

W którym serwisie możliwa jest usługa taka jak Wycinanie filtrów FAP dla samochodów osobowych z koncernu SEAT zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr FAP można zregenerować w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów DPF Do pracowni filtry cząstek stałych i katalizatory można przywieźć bezpośrednio lub uzgodnić usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych do pracowni i z powrotem do domu klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi typu Wycinanie filtrów FAP przeznaczonej dla filtrów z samochodów osobowych z koncernu SEAT w specjalistycznym serwisie oczyszczania filtrów?

W profesjonalnym warsztacie oczyszczania filtrów DPF pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na wstępie przyjmujemy od klientów filtry cząstek stałych i katalizatory przytransportowane do pracowni bezpośrednio bądź z pomocą współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF są kierowane do pracowni regeneracji, gdzie wziernikowo oceniany jest stan filtra.
 • W sytuacji, gdy kondycja filtra lub katalizatora umożliwia przeprowadzenie czyszczenia na specjalnych przyrządach, część jest instalowany do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Po zrekonstruowaniu sprawności filtrów DPF i FAP części są jeszcze raz poddawane sprawdzeniu, osuszane i razem z parametrami wysyłane do zleceniodawcy.

Ile muszę zapłacić za realizację usługi takiej jak Wycinanie filtrów FAP dla samochodów produkcji SEAT zaopatrzonych w filtr cząstek stałych?

Opłata za usługę naprawy filtrów FAP jest naprawdę niska i sięga niewielki procent kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak dostarczyć filtry i katalizatory SCR samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern SEAT, by na terenie naszej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Wycinanie filtrów FAP?

Udostępniamy naszym klientom skorzystanie z dwóch możliwości: filtry DPF i FAP można samemu dostarczyć do serwisu lub umówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się wysyłką filtrów cząstek stałych i katalizatorów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii filtry DPF da się aut z koncernu SEAT da się poddawać usłudze Wycinanie filtrów FAP?

W zasadzie każdego rodzaju filtry cząstek stałych można poddawać naprawie w tym:
 • filtry DPF i FAP do samochodów osobowych,
 • filtry cząstek stałych do pojazdów dostawczych,
 • filtry DPF do ciężarówek.

  Jakie są symptomy uszkodzenia filtrów redukcji emisji spalin, jakie często ujawniają się w samochodach z koncernu SEAT i decydują o tym, że filtr cząstek stałych nadaje się do wykonania usługi, jaką jest Wycinanie filtrów FAP?

  Często występujące objawy usterki filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach produkcji SEAT to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • spadek mocy,
  • dymienie,
  • skoki obrotów silnika,
  • wzrost zużycia paliwa.

  Co świadczy o tym, że należy postawić na autoryzowany serwis, aby przeprowadzić usługę Wycinanie filtrów FAP w samochodach z logo SEAT?

  Warto wybrać nasze usługi w zakresie oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach produkcji SEAT, ponieważ: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów SEAT

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Miłosz
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Usuwanie filtrów FAP SEAT jest niezgodne z prawem i nie powinno być praktykowane. Filtr FAP jest ważnym elementem układu wydechowego, którego zadaniem jest oczyszczanie spalin z szkodliwych substancji, takich jak cząstki stałe i tlenki azotu. Usuwanie filtra może prowadzić do wzrostu emisji szkodliwych substancji, co jest niekorzystne dla środowiska i zdrowia ludzi. Ponadto może to również powodować nieprawidłowe funkcjonowanie samochodu i pogorszenie jego wydajności. Dlatego też zaleca się przeprowadzenie regeneracji filtra lub wymiany na nowy, zamiast usuwania go.
  Adrian
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Wycinanie filtrów fap w seacie to słabe rozwiązanie. Dobrze, że możemy czyścić i naprawiać filtry.
  Mateusz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Wypalanie Fap - na początek lepiej spróbować wypalić, ewentualnie oddać do regeneracji, bo nie ma co się od razu porywać na usuwanie filtru z auta.