Wycinanie filtrów FAP - | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w mieście | Wycinanie filtrów FAP

Oceń:
/ Aktualna ocena:

Katalizatory zużytkowują się, czego przyczyną jest praca, której wykonywaniem się zajmują, więc czasem niezbędne jest oczyszczanie układu. Obecność filtra cząstek stałych FAP/DPF w układzie wydechowym samochodu jest fundamentalna w zdobyciu uwalniania cząstek stałych w właściwej jakości. Fantastyczną drogą na przywrócenie kondycji Filtra cząstek stałych FAP jest czyszczenie filtrów FAP. Poprawienie kompletnej wydajności możliwe do osiągnięcia jest tylko i wyłącznie w sytuacji stosowania jedynej skutecznej technologii regeneracji metodą wodną, wypalanie popiołu, jest zwyczajną stratą pieniędzy. Czynników prowadzących do psucia się filtrów cząstek stałych jest cały szereg, czego dobrym przykładem jest: uszkodzony układ zasilania silnika.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Regeneracja katalizatora w 398
Mycie filtra FAP w 398
Płukanie katalizatora SCR w 398
Naprawa filtra cząstek stałych w 398
Czyszczenie filtra DPF w 398
Czyszczenie, płukanie filtra DPF w samochodach ciężarowych w 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Lokalizacja

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer