Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Wypalanie DPF dla Honda

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Honda

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wypalanie DPF dla diesli znanej marki Honda, wymienia się jako jeden z rodzajów wsparcia wykonywany przez nowoczesne serwisy, posiadające profile na naszym portalu, trudniące się przywracaniem funkcjonalności filtrów cząstek stałych DPF. Renowacja możliwości układu zmniejszania emisji cząstek stałych w samochodach osobowych i ciężarowych ze stajni Honda, to możliwość, którą umożliwiają kwalifikowane serwisy naprawy katalizatorów SCR, z której potrzeba uczynić użytek. Mechanizmy redukcji emisji cząstek stałych w autach osobowych i ciężarowych przedsiębiorstwa samochodowego Honda, wykorzystywane są, z tego powodu, że mają moc prawną rygorystyczne prawa, dotyczące użytkowania samochodów osobowych na drogach. W praktycznie każdym samochodzie jaki opuścił linię po wdrożeniu norm emisji spalin, odnaleźć można filtry cząstek stałych DPF, a że elementy te zużywają się, zostały utworzone pionierskie spółki parające się naprawą układów redukcji emisji spalin. Obecnie filtry spalin są montowane fabrycznie podczas produkcji niemalże wszystkich osobówek z silnikiem turbodoładowanym, jako że po wymontowaniu katalizatorów i filtrów auta nie mogłyby uzyskać pozwolenia do eksploatacji po drogach. Zakłady z terenu całej Polski nadsyłają zgłoszenia odnośnie do katalizatorów z osobówek ze stajni Honda, które zabijają się sadzą, więc pojawia się konieczność by takie filtry cząstek stałych DPF wyczyścić.

W którym warsztacie możliwa jest opcja taka jak Wypalanie DPF dla aut z koncernu Honda zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtry cząstek stałych i katalizatory można wyremontować w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów FAP Do warsztatu filtry cząstek stałych można dostarczyć osobiście lub zarezerwować usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów do warsztatu oraz z powrotem do domu klienta.

Jak przebiega realizacja usługi typu Wypalanie DPF kierowanej do filtrów z osobówek produkcji Honda w profesjonalnym warsztacie oczyszczania filtrów DPF i FAP?

W naszym zakładzie regeneracji filtrów postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw przyjmujemy od interesantów filtry DPF i FAP przytransportowane do serwisu osobiście lub z pomocą naszego kuriera.
 • Filtry FAP są kierowane do warsztatu, gdzie specjalnym urządzeniem oceniany jest stan filtra.
 • Jeśli stan filtra FAP determinuje konieczność przeprowadzenia regeneracji na specjalistycznych przyrządach, część trafia do urządzenia przeznaczonego do czyszczenia.
 • Po zregenerowaniu możliwości filtrów filtry są ponownie poddawane sprawdzeniu, osuszane jak również razem z raportami wysyłane do zleceniodawcy.

Ile muszę zapłacić za wykonanie usługi typu Wypalanie DPF dla aut z logo Honda wyposażonych w filtr cząstek stałych?

Opłata za usługę regeneracji filtrów DPF jest naprawdę korzystna i wynosi niewielki procent wartości filtra ze sklepu.

W jaki sposób przywieźć filtry i katalizatory SCR aut z logo Honda, by w autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Wypalanie DPF?

Umożliwiamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch możliwości: filtry DPF i FAP można osobiście przywieźć do pracowni bądź umówić kuriera, który zajmie się wysyłką filtrów FAP w obie strony.

Jakiego rodzaju filtry DPF da się pojazdów marki Honda da się poddawać usłudze Wypalanie DPF?

W praktyce wszystkie filtry i katalizatory SCR można poddawać naprawie w tym:
 • filtry DPF do samochodów osobowych,
 • filtry cząstek stałych do samochodów dostawczych,
 • filtry DPF do aut ciężarowych.

  Jakie są oznaki defektu filtrów redukcji emisji spalin, jakie najczęściej ujawniają się w samochodach z logo Honda i informują o tym, że filtr cząstek stałych kwalifikuje się do realizacji usługi, którą jest Wypalanie DPF?

  Typowe sygnały awarii układu redukcji emisji spalin w pojazdach z logo Honda to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • spadek osiągów,
  • zwiększone dymienie,
  • skoki obrotów silnika,
  • większe zużycie paliwa.

  Co świadczy o tym, że należy wybrać specjalistyczny pracownię, by przeprowadzić usługę Wypalanie DPF w pojazdach marki Honda?

  Polecamy wykorzystać nasze usługi w zakresie regeneracji filtrów cząstek stałych w samochodach produkcji Honda, ponieważ: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Honda

  Cena i koszt (netto)
  Mycie katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze