Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Wypalanie DPF dla Subaru

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Subaru

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Problemy wrażliwego mechanizmu zmniejszania emisji gazów wydechowych przytrafiają się z dużą częstotliwością, gdyż filtry FAP aut ze stajni Subaru chodzą w problematycznych warunkach i czasami Wypalanie DPF to nakaz chwili. W praktycznie każdym samochodzie z silnikiem wysokoprężnym powstałym po wdrożeniu norm emisji spalin, możemy znaleźć katalizatory SCR, a ponieważ tego typu elementy zużywają się, założone zostały nowoczesne firmy parające się naprawianiem filtrów cząstek stałych. Zespoły urządzeń zmniejszania emisji spalin w samochodach osobowych i ciężarowych z symbolem Subaru, wykorzystywane są, ponieważ obowiązują wymagające przepisy, odnoszące się do użytkowania samochodów osobowych na drogach. Regularnie przytaczane czynniki rodzenia się nieprawidłowości z aparaturą minimalizacji emisji spalin to: złe działanie układu doładowania, oraz wady turbosprężarek. Dziś katalizatory są podłączone fabrycznie w każdym z aut osobowych z wysokoprężną jednostką napędową, albowiem po demontażu filtrów DPF samochody nie zdobyłyby zgody do użycia po drogach Polski. Przedsiębiorstwa ze wszystkich części Polski przekazują informacje odnośnie do filtrów cząstek stałych DPF/FAP z aut osobowych sygnowanych marką Subaru, które tracą przepustowość, i musimy przytoczone wcześniej katalizatory remontować.

W której pracowni możliwa jest opcja taka jak Wypalanie DPF dla osobówek z koncernu Subaru zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr cząstek stałych można zregenerować w jednej z pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych Do pracowni filtr cząstek stałych można przywieźć bezpośrednio lub ustalić usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów DPF i FAP do serwisu i z powrotem do zamawiającego.

Jak przebiega realizacja usługi typu Wypalanie DPF kierowanej do filtrów DPF z aut z koncernu Subaru w profesjonalnym warsztacie oczyszczania filtrów?

W naszym zakładzie regeneracji filtrów postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na wstępie odbieramy od interesantów filtry DPF i FAP przytransportowane do serwisu osobiście albo dzięki zamówieniu usługi naszego kuriera.
 • Filtry FAP są przyjmowane do firmy, gdzie specjalnym urządzeniem sprawdzany jest stan filtra.
 • Jeżeli stan filtra cząstek stałych daje szansę na skuteczny proces regeneracji na wysokiej klasy przyrządach, filtr jest instalowany do przyrządu służącego do regeneracji.
 • Po przywróceniu skuteczności pracy filtrów cząstek stałych i katalizatorów DPF-y i FAP-y są jeszcze raz testowane, suszone i wraz z dokumentacją wysyłane do kontrahenta.

Czy dużo należy zapłacić za wykonanie usługi takiej jak Wypalanie DPF dla osobówek z logo Subaru wyposażonych w filtr cząstek stałych?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów okazuje się naprawdę korzystna i stanowi niewielki procent wartości filtra ze sklepowej półki.

Jak najlepiej doręczyć filtr FAP osobówek produkcji Subaru, aby na terenie naszej pracowni mogła zostać wykonana usługa taka jak Wypalanie DPF?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtr FAP można samemu doręczyć do serwisu lub zarezerwować kuriera, który zajmie się przewozem filtrów DPF i FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiego rodzaju elementy układu redukcji emisji spalin da się aut marki Subaru da się poddawać usłudze Wypalanie DPF?

W praktyce każdego rodzaju filtry FAP można poddawać czyszczeniu w tym:
 • filtry cząstek stałych do pojazdów osobowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do pojazdów użytkowych,
 • filtry DPF i FAP do aut ciężarowych.

  Jakie są symptomy awarii filtrów cząstek stałych, które najczęściej ujawniają się w pojazdach marki Subaru oraz decydują o tym, że filtr FAP kwalifikuje się do zrealizowania usługi, jaką jest Wypalanie DPF?

  Standardowe symptomy nieprawidłowego działania filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach z koncernu Subaru to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • zmniejszona moc,
  • zwiększone dymienie,
  • skoki obrotów silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Co świadczy o tym, że opłaca się wybrać specjalistyczny pracownię, by zrealizować usługę Wypalanie DPF w autach marki Subaru?

  Warto wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się wokół czyszczenia filtrów FAP w pojazdach z koncernu Subaru, gdyż: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Subaru

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze