Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Wypalanie FAP dla Ford

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Ford

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wypalanie FAP dla aut znanej marki Ford, to jeden z rodzajów pomocy wykonywany przez najnowszej generacji serwisy, zapisane w naszym serwisie, trudniące się czyszczeniem filtrów układu redukcji emisji spalin. Urządzenia zmniejszania emisji gazów wydechowych w samochodach osobowych i ciężarowych sygnowanych marką Ford, są instalowane, bo obowiązują restrykcyjne przepisy, związane z kwestią eksploatacji pojazdów na drogach. Odnowienie funkcjonalności układu pomniejszania emisji gazów wydechowych w samochodach osobowych i ciężarowych z symbolem Ford, to opcja, jaką udostępniają najnowszej generacji pracownie mycia filtrów DPF, z której trzeba uczynić użytek. Wypalanie FAP nie ma przeszkód, by odszukać w interesującej cenie, przede wszystkim dla samochodów sygnowanych marką Ford, jednak należy udawać się do fachowych pracowni czyszczenia filtrów DPF/FAP. Samochody dostawcze sygnowane marką Ford, to w większości bardzo zadowalające samochody, lecz zmartwienia z katalizatorami to cecha praktycznie każdego z pojazdów z jednostką samozapłonową, nie jedynie znanego koncernu Ford. Dzisiaj filtry cząstek stałych są wprowadzone seryjnie w większej części samochodów użytkowych z silnikiem wysokoprężnym, gdyż ponieważ filtrów FAP samochody nie dorobiłyby się pozwolenia do eksploatacji po drogach Europy.

W jakim serwisie możliwa jest usługa typu Wypalanie FAP dla samochodów osobowych wyprodukowanych przez koncern Ford zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr FAP można wyczyścić w autoryzowanych pracowniach naprawy filtrów FAP Do pracowni filtr DPF można dostarczyć samodzielnie lub ustalić usługę kurierską, która zawiera transport filtrów FAP do pracowni i z powrotem do zamawiającego.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Wypalanie FAP kierowanej do filtrów DPF z pojazdów z logo Ford w profesjonalnym zakładzie czyszczenia filtrów DPF?

W specjalistycznym serwisie oczyszczania filtrów DPF postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw przyjmujemy od zleceniodawców filtry DPF i FAP przytransportowane do pracowni bez pośredników lub z pomocą kuriera.
 • Filtry są kierowane do pracowni regeneracji, gdzie wziernikowo oceniany jest monolit.
 • Jeżeli stan filtra lub katalizatora kwalifikuje go do czyszczenia na specjalistycznych przyrządach, element jest montowany do urządzenia przeznaczonego do czyszczenia.
 • Po zrekonstruowaniu sprawności filtrów FAP części są ponownie sprawdzane, osuszane oraz razem z dokumentacją odsyłane do klienta.

Jak wiele należy zapłacić za wykonanie usługi typu Wypalanie FAP dla aut z logo Ford zaopatrzonych w filtry DPF i FAP?

Opłata za usługę regeneracji filtrów cząstek stałych jest naprawdę korzystna i stanowi niewielki procent kosztu nowego filtra.

Jak najlepiej dotransportować filtry cząstek stałych aut produkcji Ford, by na terenie profesjonalnej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Wypalanie FAP?

Umożliwiamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry DPF i FAP można samemu doręczyć do warsztatu lub umówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się wysyłką filtrów FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiej kategorii elementy układu redukcji emisji spalin da się aut produkcji Ford da się poddawać realizacji usługi typu Wypalanie FAP?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry cząstek stałych mogą być poddane regeneracji w tym:
 • filtry DPF do aut osobowych,
 • filtry FAP do samochodów użytkowych,
 • filtry DPF i FAP do aut ciężarowych.

  Czym charakteryzują się objawy niesprawności filtrów DPF i FAP, które najczęściej występują w pojazdach z logo Ford i decydują o tym, że filtr cząstek stałych nadaje się do realizacji usługi, którą jest Wypalanie FAP?

  Charakterystyczne sygnały awarii filtrów cząstek stałych w samochodach z logo Ford to:
  • problemy z rozruchem,
  • ograniczenie osiągów,
  • czarny dym z wydechu,
  • wahania obrotów,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Dlaczego opłaca się postawić na autoryzowany serwis, aby przeprowadzić usługę Wypalanie FAP w pojazdach produkcji Ford?

  Polecamy wykorzystać naszą ofertę w zakresie oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach produkcji Ford, gdyż: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Ford

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa filtra cząstek stałych filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Daniel
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Wypalanie FAP to proces, który polega na usunięciu zgromadzonych osadów z filtra FAP poprzez podgrzanie go do wysokiej temperatury. Wypalanie FAP może być przeprowadzane za pomocą specjalnego sprzętu, który pozwala na kontrolowanie procesu i utrzymanie wymaganej temperatury. Wypalanie FAP jest zatwierdzoną przez producenta metodą regeneracji filtrów FAP, która pozwala na przywrócenie ich do pełnej sprawności. Warto jednak pamiętać, że niektóre modele samochodów Ford mogą mieć specjalne wymagania dotyczące tego procesu, dlatego należy skonsultować się z dealerem lub specjalistą w dziedzinie naprawy samochodów.
  Marek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  W fordzie zauważyłem ciemny dym z wydechu i od raz umówiłem się na diagnostykę filtra dpf. Wydaję mi się to przyczyną.
  Bogdan
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  @Piotr ja to jednak polecam ci od razu jechać na regenerację, bo wypalanie to też na chwilę tylko pomoże. Wiem, bo sam mam Forda i też to przerabiałem.
  Piotr
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jak wymusić takie wypalanie fap-a w Fordzie Focusie? Bo chyba czas coś z nim zrobić, bo auto coraz częściej traci moc.