Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Wypalanie FAP dla Opel

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Opel

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wypalanie FAP dla aut z symbolem Opel, to możliwy wariant serwisu świadczony przez świetnie wyposażone warsztaty, zarejestrowane na naszej witrynie www, parające się regeneracją katalizatorów i filtrów. Wypalanie FAP w samochodach osobowych i ciężarowych sygnowanych marką Opel to odzew ze strony twórcy aut, na tematy zapewnienia ochrony środowiska, i wskazań normy czystości gazów wydechowych EURO 6. Wielokrotnie wymieniane kryteria tworzenia się wad z mechanizmem minimalizacji emisji spalin to: złe działanie motoru, oraz usterki turbosprężarek. Znaczna ilość pojazdów osobowych z turbosprężarką, a więc także z katalizatorem to samochody użytkowe, nieprzerwanie jadące przez znaczne odległości, wobec tego nie mają innej możliwości niż być w pełni sprawne, przez co z rzadka powinno się zastosować Wypalanie FAP. Funkcja systemu redukcji emisji spalin w osobówkach marki Opel jest nie do przecenienia dla czystości środowiska, bowiem filtry FAP wyłapują związane węglem metale ciężkie, tymczasem katalizatory trójfunkcyjne więżą w swojej konstrukcji rakotwórcze zanieczyszczenia chemiczne. Filtry FAP w osobówkach znanego koncernu Opel z czasem niszczeją, a więc potrzebują oczyszczania, co z kolei świadczą specjalistyczne pracownie czyszczenia DPF-ów.

W której pracowni jest dostępna usługa typu Wypalanie FAP dla osobówek z logo Opel napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtry cząstek stałych można zregenerować w pracowniach regeneracji z województwa filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do warsztatu filtr cząstek stałych można przywieźć samodzielnie lub zarezerwować usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów FAP do pracowni i z powrotem do klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Wypalanie FAP kierowanej do filtrów cząstek stałych z samochodów produkcji Opel w naszym serwisie oczyszczania filtrów DPF i FAP?

W naszym warsztacie oczyszczania filtrów pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na wstępie przyjmujemy od interesantów filtry cząstek stałych i katalizatory przywiezione do warsztatu bezpośrednio albo dzięki pomocy pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych są kierowane do przedsiębiorstwa, gdzie specjalnym urządzeniem weryfikowany jest stan filtra.
 • W przypadku, gdy kondycja filtra DPF umożliwia przeprowadzenie regeneracji na specjalnych przyrządach, filtr jest instalowany do maszyny służącej do regeneracji.
 • Po odzyskaniu parametrów filtrów DPF katalizatory są jeszcze raz weryfikowane, suszone ciepłym powietrzem oraz razem z parametrami odsyłane do zleceniodawcy.

Czy dużo trzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi typu Wypalanie FAP dla samochodów z logo Opel zaopatrzonych w filtr DPF?

Cena regeneracji filtrów DPF i FAP okazuje się naprawdę korzystna i sięga niewielki procent kosztu nowego filtra.

W jaki sposób dostarczyć filtr FAP samochodów osobowych produkcji Opel, by na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Wypalanie FAP?

Przekazujemy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych i katalizatory można samemu przywieźć do warsztatu bądź zamówić kuriera, który zajmie się transportem filtrów DPF i FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakie filtry FAP da się aut z koncernu Opel można poddawać realizacji usługi typu Wypalanie FAP?

W praktyce wszystkie filtry i katalizatory SCR mogą być poddane oczyszczaniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do osobówek,
 • filtry DPF i FAP do aut użytkowych,
 • filtry cząstek stałych do TIR-ów.

  Jakie można wymienić sygnały niesprawności filtrów DPF i FAP, które częstokroć występują w autach marki Opel oraz decydują o tym, że filtr FAP kwalifikuje się do wykonania usługi, jaką jest Wypalanie FAP?

  Klasyczne objawy usterki filtrów cząstek stałych w pojazdach produkcji Opel to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • dymienie,
  • skoki obrotów silnika,
  • większe zużycie paliwa.

  Czemu należy wybrać autoryzowany zakład, by zrealizować usługę Wypalanie FAP w samochodach produkcji Opel?

  Rekomendujemy wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się wokół przywracania funkcjonalności filtrów cząstek stałych w pojazdach z logo Opel, bo: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Opel

  Cena i koszt (netto)
  Regeneracja filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Filtry cząstek stałych (FAP) służą do usuwania cząstek stałych ze spalin samochodu. Proces wypalania FAP polega na naświetleniu filtra wysoką temperaturą, co ma na celu usunięcie zanieczyszczeń z filtra. Należy pamiętać, że FAP jest częścią podwozia pojazdu i jego regeneracja lub wymiana powinna odbywać się zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu lub zaleceniem producenta. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do stanu swojego filtra FAP, należy skonsultować się z profesjonalnym mechanikiem, który oceni stan filtra i zaleci odpowiednie działanie.
  Oskar
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie filtra dpf to jedna z lepszych rzeczy, jaką mogłem ufundować mojemu oplowi. Po dymieniu z wydechu nie ma śladu.
  Dawid
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Sam się chyba muszę ze swoim Oplem do serwisu wybrać, patrząc na to, jakie mogą być objawy zapchanego filtru, to chyba u mnie też już czas na czyszczenie.
  Jacek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Wypalanie filtrów dpf jest okej, jak w filtrze jest sama sadza. Jak już się znajdą tam popioły, to niestety trzeba udać się na regenerację do serwisu, albo zakupić nowy filtr.