Subpage photo

Wypalanie FAP - Opel | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście | Wypalanie FAP

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W której pracowni jest dostępna usługa typu Wypalanie FAP dla osobówek z logo Opel napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtry cząstek stałych można zregenerować w pracowniach regeneracji z województwa filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do warsztatu filtr cząstek stałych można przywieźć samodzielnie lub zarezerwować usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów FAP do pracowni i z powrotem do klienta.

Jak odbywa się realizacja usługi takiej jak Wypalanie FAP kierowanej do filtrów cząstek stałych z samochodów produkcji Opel w naszym serwisie oczyszczania filtrów DPF i FAP?

W naszym warsztacie oczyszczania filtrów pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na wstępie przyjmujemy od interesantów filtry cząstek stałych i katalizatory przywiezione do warsztatu bezpośrednio albo dzięki pomocy pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych są kierowane do przedsiębiorstwa, gdzie specjalnym urządzeniem weryfikowany jest stan filtra.
 • W przypadku, gdy kondycja filtra DPF umożliwia przeprowadzenie regeneracji na specjalnych przyrządach, filtr jest instalowany do maszyny służącej do regeneracji.
 • Po odzyskaniu parametrów filtrów DPF katalizatory są jeszcze raz weryfikowane, suszone ciepłym powietrzem oraz razem z parametrami odsyłane do zleceniodawcy.

Czy dużo trzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi typu Wypalanie FAP dla samochodów z logo Opel zaopatrzonych w filtr DPF?

Cena regeneracji filtrów DPF i FAP okazuje się naprawdę korzystna i sięga niewielki procent kosztu nowego filtra.

W jaki sposób dostarczyć filtr FAP samochodów osobowych produkcji Opel, by na terenie autoryzowanej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Wypalanie FAP?

Przekazujemy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych i katalizatory można samemu przywieźć do warsztatu bądź zamówić kuriera, który zajmie się transportem filtrów DPF i FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakie filtry FAP da się aut z koncernu Opel można poddawać realizacji usługi typu Wypalanie FAP?

W praktyce wszystkie filtry i katalizatory SCR mogą być poddane oczyszczaniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do osobówek,
 • filtry DPF i FAP do aut użytkowych,
 • filtry cząstek stałych do TIR-ów.

  Jakie można wymienić sygnały niesprawności filtrów DPF i FAP, które częstokroć występują w autach marki Opel oraz decydują o tym, że filtr FAP kwalifikuje się do wykonania usługi, jaką jest Wypalanie FAP?

  Klasyczne objawy usterki filtrów cząstek stałych w pojazdach produkcji Opel to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • dymienie,
  • skoki obrotów silnika,
  • większe zużycie paliwa.

  Czemu należy wybrać autoryzowany zakład, by zrealizować usługę Wypalanie FAP w samochodach produkcji Opel?

  Rekomendujemy wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się wokół przywracania funkcjonalności filtrów cząstek stałych w pojazdach z logo Opel, bo: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Wypalanie FAP dla aut z symbolem Opel, to możliwy wariant serwisu świadczony przez świetnie wyposażone warsztaty, zarejestrowane na naszej witrynie www, parające się regeneracją katalizatorów i filtrów. Wypalanie FAP w samochodach osobowych i ciężarowych sygnowanych marką Opel to odzew ze strony twórcy aut, na tematy zapewnienia ochrony środowiska, i wskazań normy czystości gazów wydechowych EURO 6. Wielokrotnie wymieniane kryteria tworzenia się wad z mechanizmem minimalizacji emisji spalin to: złe działanie motoru, oraz usterki turbosprężarek. Znaczna ilość pojazdów osobowych z turbosprężarką, a więc także z katalizatorem to samochody użytkowe, nieprzerwanie jadące przez znaczne odległości, wobec tego nie mają innej możliwości niż być w pełni sprawne, przez co z rzadka powinno się zastosować Wypalanie FAP. Funkcja systemu redukcji emisji spalin w osobówkach marki Opel jest nie do przecenienia dla czystości środowiska, bowiem filtry FAP wyłapują związane węglem metale ciężkie, tymczasem katalizatory trójfunkcyjne więżą w swojej konstrukcji rakotwórcze zanieczyszczenia chemiczne. Filtry FAP w osobówkach znanego koncernu Opel z czasem niszczeją, a więc potrzebują oczyszczania, co z kolei świadczą specjalistyczne pracownie czyszczenia DPF-ów.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora dla marki Opel.

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Loader
  Zaznacz, aby kontynuować

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
  Call icon
  Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
  Call icon

  Zadzwoń do nas

  +48 725 803 803
  lub

  Zostaw nam swój numer

  Tel loader
  Wpisz poprawny numer