Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Wypalanie filtra FAP dla Audi

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Audi

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wypalanie filtra FAP dla samochodów osobowych i ciężarowych znanej marki Audi, wymienia się jako dostępny wariant asysty świadczony przez prężnie działające zakłady, zarejestrowane w naszym serwisie, parające się czyszczeniem katalizatorów i filtrów. W każdym pojeździe z silnikiem diesla wyprodukowanym po wdrożeniu norm emisji spalin, zainstalowano katalizatory i filtry, a ze względu na fakt, że części te zużywają się, swój początek znalazły fachowe przedsiębiorstwa parające się usuwaniem zanieczyszczeń z filtrów FAP. Mechanizmy redukcji emisji cząstek stałych w dieslach marki Audi, instalowane są, dlatego, iż mają moc prawną rygorystyczne normy, obejmujące zagadnienia użytkowania samochodów na drogach w Europie. Dużo aut z silnikiem HDI, mające zamontowany katalizator i filtr to pojazdy zakładowe, każdego dnia jadące przez autostrady, dlatego muszą być całkowicie bezpieczne, stąd też z rzadka należy wykorzystać Wypalanie filtra FAP. Wypalanie filtra FAP to droga, jaka w autach dostawczych marki Audi gwarantuje wysoką czystość wytwarzanych przez silnik gazów spalinowych, sadzy, a także chemicznych zanieczyszczeń. Filtry DPF w pojazdach z symbolem Audi podczas eksploatacji niszczeją, przez co nie mogą obejść się bez czyszczenia, a to umożliwiają najnowszej generacji zakłady czyszczenia filtrów DPF.

Gdzie możliwa jest usługa taka jak Wypalanie filtra FAP dla samochodów osobowych z koncernu Audi napędzanych silnikiem Diesla wysokoprężną jednostką napędową?

Filtr FAP można wyremontować w jednej z pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych Do zakładu filtry cząstek stałych można przywieźć osobiście lub zamówić usługę jednego z naszych kurierów, która obejmuje transport filtrów DPF do serwisu oraz z powrotem do domu klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi takiej jak Wypalanie filtra FAP kierowanej do filtrów z samochodów z koncernu Audi w profesjonalnym warsztacie oczyszczania filtrów FAP?

W specjalistycznym serwisie regeneracji filtrów cząstek stałych postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw przyjmujemy od klientów filtry cząstek stałych dostarczone do warsztatu bez pośredników bądź z pomocą naszego kuriera.
 • Filtry FAP są przyjmowane do przedsiębiorstwa, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej badany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Jeśli kondycja filtra DPF daje możliwość regeneracji na specjalnych maszynach, część jest instalowany do urządzenia przeznaczonego do oczyszczania.
 • Po zrekonstruowaniu właściwości filtrów cząstek stałych części są jeszcze raz poddawane testom, suszone a także razem z dokumentacją odsyłane do zamawiającego.

Jak wiele należy zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Wypalanie filtra FAP dla aut z logo Audi wyposażonych w filtry i katalizatory SCR?

Opłata za usługę regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów jest naprawdę niska i sięga niewielki procent kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak najlepiej dostarczyć filtr DPF samochodów osobowych produkcji Audi, by w naszej pracowni mogła zostać wykonana usługa taka jak Wypalanie filtra FAP?

Umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z dwóch opcji: filtry cząstek stałych można samodzielnie doręczyć do warsztatu albo zamówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się transportem filtrów cząstek stałych i katalizatorów w obie strony.

Jakiego rodzaju elementy układu redukcji emisji spalin da się samochodów z koncernu Audi można poddawać usłudze Wypalanie filtra FAP?

Zasadniczo wszystkie filtry cząstek stałych mogą być poddane oczyszczaniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do pojazdów osobowych,
 • filtry cząstek stałych do aut dostawczych,
 • filtry FAP do pojazdów ciężarowych.

  Czym charakteryzują się symptomy uszkodzenia filtrów DPF i FAP, jakie najczęściej występują w pojazdach produkcji Audi oraz wskazują na to, że filtr DPF powinien zostać przeznaczony do przeprowadzenia usługi, jaką jest Wypalanie filtra FAP?

  Klasyczne oznaki usterki systemu redukcji emisji spalin w samochodach z koncernu Audi to:
  • unieruchomienie pojazdu,
  • zmniejszona moc,
  • wzrost emisji sadzy,
  • wahania obrotów,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Z jakiego powodu opłaca się postawić na autoryzowany warsztat, by zrealizować usługę Wypalanie filtra FAP w pojazdach marki Audi?

  Polecamy wybrać naszą ofertę w zakresie czyszczenia filtrów cząstek stałych w samochodach z koncernu Audi, bo: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Audi

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie filtra cząstek stałych filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Miłosz
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Wypalanie filtra FAP w samochodach marki Audi polega na procesie, w którym nagromadzona sadza jest spalana za pomocą wysokiej temperatury. Proces ten jest automatycznie kontrolowany przez system samochodu, który wykrywa poziom zanieczyszczenia filtra i uruchamia procedurę wypalania, kiedy jest to konieczne. Wypalanie filtra FAP jest konieczne, aby zachować wydajność filtra i zapewnić prawidłową redukcję emisji. Proces ten może być również przeprowadzony przez specjalistyczny serwis, gdy filtr jest zbyt zanieczyszczony lub ma problemy z działaniem.
  Wiktor
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Oddałem katalizator w audi do czyszczenia i wrócił do mnie jak nowy. Polecam.
  Maciej
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Naprawa filtrów dpf to naprawdę świetna sprawa i warto takie filtry czyścić, czy to w Audi, czy też w innych autach.
  Mateusz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Z tymi filtrami dpf to same problemy, ale dobrze, że chociaż można wypalić, albo wyczyścić taki filtr dpf w dobrej cenie.