Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Wypalanie katalizatora dla Opel

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Opel

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wypalanie katalizatora dla osobówek firmy Opel, wymienia się jako korzystny sposób wsparcia realizowany przez postępowe serwisy, wymienione na naszym portalu, zajmujące się regeneracją katalizatorów. Wypalanie katalizatora w autach osobowych i ciężarowych spod znaku Opel, to najlepsza droga na osiągnięcie produkcji gazów wydechowych w stosownej ilości, jak również uzyskanie kryteriów przepisów normy emisji spalin. Mnóstwo osobówek z silnikiem wysokoprężnym, mające wbudowany filtr DPF to auta użytkowe, dzień w dzień przemieszczające się przez autostrady, zatem muszą być całkowicie sprawne, tym samym co jakiś czas warto zastosować Wypalanie katalizatora. Wypalanie katalizatora da się znaleźć w korzystnej cenie, przede wszystkim dla aut firmy Opel, wprawdzie jednak należy udawać się do fachowych laboratoriów remontu filtrów FAP. Teraz filtry są instalowane podczas produkcji niemalże wszystkich samochodów osobowych z silnikiem turbodoładowanym, albowiem po usunięciu FAP-ów samochody nie zdobyłyby pozwolenia do ruchu na polskich drogach. Ciężarówki znanej marki Opel, to w znacznej ilości zjawiskowo trafne produkty, aczkolwiek problemy z filtrami cząstek stałych to dziedzina niemal każdego z aut z motorem wysokoprężnym, nie tylko znanego koncernu Opel.

W której pracowni jest dostępna usługa typu Wypalanie katalizatora dla aut marki Opel zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Filtry cząstek stałych można naprawić w pracowniach regeneracji z województwa filtrów DPF Do pracowni filtr cząstek stałych można doręczyć osobiście lub zarezerwować usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

W jaki sposób przebiega realizacja usługi typu Wypalanie katalizatora kierowanej do filtrów DPF z osobówek produkcji Opel w specjalistycznym warsztacie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W autoryzowanym serwisie oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na wstępie przyjmujemy od zleceniodawców filtry i katalizatory SCR przywiezione do pracowni osobiście bądź dzięki zamówieniu usługi współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych i katalizatory są kierowane do firmy, gdzie wziernikowo badany jest wkład.
 • Gdy stan filtra FAP daje możliwość czyszczenia na wyznaczonych do tego urządzeniach, element trafia do maszyny służącej do regeneracji.
 • Po odnowieniu sprawności filtrów FAP części są jeszcze raz poddawane sprawdzeniu, suszone a także wraz z wydrukami odsyłane do zleceniodawcy.

Jak wiele trzeba zapłacić za realizację usługi typu Wypalanie katalizatora dla samochodów produkcji Opel wyposażonych w filtr DPF?

Opłata za usługę remontu filtrów cząstek stałych i katalizatorów okazuje się naprawdę niska i wynosi ułamek ceny filtra ze sklepu.

Jak najszybciej dotransportować filtry cząstek stałych i katalizatory pojazdów wyprodukowanych przez koncern Opel, aby w profesjonalnej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa taka jak Wypalanie katalizatora?

Udostępniamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtr DPF można samemu doręczyć do pracowni lub zarezerwować kuriera, który zajmie się przewozem filtrów DPF w obie strony.

Jakie filtry cząstek stałych i katalizatory da się osobówek produkcji Opel można poddawać usłudze Wypalanie katalizatora?

W praktyce wszystkie filtry cząstek stałych i katalizatory mogą być poddane naprawie w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do osobówek,
 • filtry FAP do samochodów dostawczych,
 • filtry DPF i FAP do ciężarówek.

  Jakie są symptomy nieprawidłowego działania układu redukcji emisji spalin, które częstokroć występują w pojazdach z logo Opel i wskazują na to, że filtr DPF kwalifikuje się do zrealizowania usługi, którą jest Wypalanie katalizatora?

  Często występujące oznaki usterki układu redukcji emisji spalin w autach marki Opel to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • ograniczenie osiągów,
  • wzrost emisji sadzy,
  • wahania obrotów,
  • większe zużycie paliwa.

  Czemu opłaca się postawić na profesjonalny warsztat, by wykonać usługę Wypalanie katalizatora w samochodach marki Opel?

  Warto wykorzystać nasze usługi koncentrujące się wokół czyszczenia filtrów FAP w autach marki Opel, ponieważ: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Opel

  Cena i koszt (netto)
  Płukanie katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Miłosz
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Wypalanie katalizatora w samochodach marki Opel, jak i innych marek, jest często kontrowersyjną metodą naprawy. Wiele krajów ma przepisy dotyczące naprawy katalizatorów, które zabraniają wypalania katalizatorów lub wymagają spełnienia określonych wymagań. W Polsce nie ma przepisów dotyczących wypalania katalizatorów, jednakże katalizator jest częścią podwozia pojazdu, i jego naprawa lub wymiana powinna odbywać się zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu lub zaleceniem producenta. Wypalanie katalizatora może prowadzić do uszkodzenia lub nieodwracalnego zmniejszenia skuteczności katalizatora, a także nie zawsze jest zgodne z wytycznymi producenta. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do pracy katalizatora w swoim samochodzie, należy skonsultować się z profesjonalnym mechanikiem, który oceni stan katalizatora i zaleci odpowiednie działanie.
  Wiktor
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czy z każdym modelem opla można podjechać na czyszczenie dpf?
  Błażej
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Dużo u was się można dowiedzieć na temat tych filtrów dpf. Super artykuły i opisy, naprawdę.
  Adrian
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Mam Opla Insignie i właśnie szukałem miejsca, gdzie można taki filtr naprawić, bo nie wszystkie serwisy zajmują się taką regeneracją, a oddawać byle gdzie to też strach. Dobrze, że trafiłem na waszą firmę.