Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Wyrzysk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Wyrzysku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Wyrzysk to położone w województwie wielkopolskim miasteczko, którego szukać należy nad rzeką Łobżonką. Wyrzysk znaleźć można w powiecie pilskim, zwłaszcza na mapach wydanych w XV wieku, kiedy Wyrzyskowi nadano prawa miejskie. Liczba mieszkańców Wyrzyska sięga niemal 5200 osób. Początki istnienia osady, która dała fundamenty pod Wyrzysk, datuje się przed 1320 rokiem.

Obecnie miasteczko jest węzłem komunikacyjnym o znaczeniu nie tylko lokalnym, ale również okręgowym. Przez Wyrzysk biegną drogi wojewódzkie numer 194 (Wyrzysk – Gołańcz – Morakowo) oraz 242 (WięcborkŁobżenicaWyrzysk), a także droga krajowa numer 10 (Lubieszyn – Szczecin – Stargard SzczecińskiWałcz – Piła – Pawłówek – Białe Błota – Wypaleniska – Przyłubie – Toruń – LipnoSierpcDrobinPłońsk).

Obecność ważnych tras komunikacyjnych sprawia, że przez Wyrzysk przejeżdża mnóstwo samochodów, również takich, których stan techniczny pozostawia wiele do życzenia, niemniej jednak problemu z samochodem w Wyrzysku to nie problem. Dzięki specjalistycznym pracowniom odzyskanie sprawności (regeneracja) elementów pracujących w samochodzie jest nie tylko możliwe, ale również osiągalne dla każdego kierowcy. Poniżej w tabeli zebraliśmy z Wyrzyska najniższe ceny za usługi czyszczenia i naprawy filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów, również SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Wyrzysku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Wyrzysku 320
Regeneracja filtra FAP w Wyrzysku 320
Mycie katalizatora w Wyrzysku 320
Płukanie katalizatora SCR w Wyrzysku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Wyrzysku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Wyrzysku 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Wyrzysku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Wyrzysku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Wyrzysku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Wyrzysku i wygodnie wyślij filtr DPF z Wyrzyska do regeneracji i czyszczenia

Z Wyrzyska filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wyrzysk Wydmuchowo Zduny WRS01A 53.153091/17.266159 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer