Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Wysokie Mazowieckie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Wysokim Mazowieckim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Wysokie Mazowieckie – miasto z terenu województwa podlaskiego, powiatu wysokomazowieckiego, położone nad rzeką Brok. Mieszka tu 9517 mieszkańców. Leży w odległości 50 km od Białegostoku, 100 km od wschodniej granicy oraz 120 km od Warszawy. Nieznana jest data powstania osadnictwa na tych terenach, jednak jako pierwszą datę przyjmuje się rok 1469, kiedy to Kazimierz IV Jagiellończyk założył osadę Wysokie.

Przez miasto biegną droga wojewódzka nr 678 (Białystok – Sokoły – Wysokie Mazowieckie) oraz droga krajowa nr 66 (Zambrów – Wysokie Mazowieckie – BrańskBielsk PodlaskiKleszczele – Czeremcha).

W Wysokich Mazowieckich znajduje się znana nie tylko w powiecie czy województwie, ale również w Polsce pracownia regeneracji filtra cząstek stałych. Aby zdobyć klientów w całej Polsce, firma stawia na współpracę z siecią kurierów, dzięki nim klient bez wychodzenia z domu może naprawić lub zregenerować filtr cząstek stałych, jest to na pewno spora oszczędność czasu. Cały proces trwa zazwyczaj 1-2 dni, stąd tak duża popularność zakładu. Cennik usług dla miasta Wysokie Mazowieckie podany będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Wysokim Mazowieckim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Wysokim Mazowieckim 320
Regeneracja filtra FAP w Wysokim Mazowieckim 320
Mycie katalizatora w Wysokim Mazowieckim 320
Płukanie katalizatora SCR w Wysokim Mazowieckim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Wysokim Mazowieckim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Wysokim Mazowieckim 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Wysokim Mazowieckim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Wysokim Mazowieckim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Wysokim Mazowieckim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Wysokim Mazowieckim i wygodnie wyślij filtr DPF z Wysokiego Mazowieckiego do regeneracji i czyszczenia

Z Wysokiego Mazowieckiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wysokie Mazowieckie Osiedle Kani Ludowa WZM01A 52.916180/22.514120 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer