Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Zabłudów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Zabłudowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Zabłudów to niewielkie położone w powiecie białostockim, w województwie podlaskim miasteczko, które zaliczane jest do aglomeracji białostockiej. Początki istnienia miasta datuje się na rok 1550, kiedy to lokalny szlachcic, otrzymawszy w nadaniu tutejsze ziemie, wybudował dwór. Prawa miejskie nadano powstałemu na surowym korzeniu Zabłudowowi w 1553 roku, co potwierdziło jego lokalne znaczenie. Zabłudów przeszedł następnie w posiadanie rodziny Radziwiłłów. Obecnie Zabłudów liczy sobie niemal 2500 mieszkańców.

Z zabytków, jakie zachowały się na terenie Zabłudowa, należy wymienić takie jak: kościół świętych Piotra i Pawła, cerkiew pod wezwaniem Zaśnięcia Przenajświętszej Bogurodzicy, kaplica świętej Marii Magdaleny, kaplica świętego Rocha i cmentarz, na którym się ona znajduje (na jego terenie swoje miejsce spoczynku znalazła najstarsza Polka, która przeżyła 113 lat), ruiny zespołu dworskiego, cmentarz żydowski i synagoga.

Przez Zabłudów biegnie trasa drogi krajowej numer 19 (Kuźnica – Białystok – SiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów – Lublin – KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów Małopolski – Rzeszów – Dukla – Barwinek) i drogi wojewódzkiej numer 685 (Zabłudów – Narew – Nowosady – HajnówkaKleszczele). Można w tym miejscu również wspomnieć o możliwości wysłania z Zabłudowa do regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Duże zainteresowanie zagadnieniem sprawiło, że zebraliśmy ceny z Zabłudowa za usługi czyszczenia i naprawy DPF FAP i SCR i umieściliśmy je poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Zabłudowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Zabłudowie 320
Regeneracja filtra FAP w Zabłudowie 320
Mycie katalizatora w Zabłudowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Zabłudowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Zabłudowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Zabłudowie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Zabłudowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Zabłudowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Zabłudowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer