Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Zagórz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Zagórzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Zagórz to położone w województwie podkarpackim miasto, którego szukać należy u ujścia Osławy do Sanu. Zagórz znaleźć można w powiecie sanockim, a na mapie miast Polski, od 1977 roku, w którym Zagórzowi nadano prawa miejskie. Obecnie Zagórz zamieszkuje niemal 5100 osób. Pierwsze wzmianki na temat Zagórza pojawiają się w 1343 roku (funkcjonowała tu kaplica), jednak oficjalne założenie osady odbyło się w 1412 roku – wtedy pojawił się Zagórz w spisie jako majętność Mikołaja z Tarnawy.

Ożywienie miastu przyniosło nieco pojawienie się na terenie miasta linii kolejowej o znaczeniu strategicznym, ponieważ miała ona łączyć Budapeszt z Twierdzą Przemyśl oraz Lwowem. W okresie największego rozkwitu samo osiedle kolejarskie liczyło sobie ponad 3000 mieszkańców. Obecnie Zagórz również pełni rolę węzła komunikacyjnego, ponieważ to właśnie z Zagórza najwygodniej jest dostać się w głąb Bieszczad. Przez Zagórz biegną dwie ważne trasy, a mianowicie droga wojewódzka numer 892 (Zagórz – Tarnawa – Czaszyn – Szczawne – Rzepedź – Komańcza), oraz droga krajowa numer 84 (SanokZagórzLesko Ustrzyki Dolne – Krościenko).

W celu ochrony przyrody i silnika, wybierając się w Bieszczady, warto zadbać, aby naszemu samochodowi nie doskwierały problemy z filtrem cząstek stałych czy katalizatorem. Jeśli zaś już się pojawią, w Zagórzu można wysłać do czyszczenia i regeneracji filtry DPF FAP i katalizatory SCR. Poniżej zebraliśmy z Zagórza najniższe ceny za wspomniane usługi i zebraliśmy je w tabeli.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Zagórzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Zagórzu 320
Regeneracja filtra FAP w Zagórzu 320
Mycie katalizatora w Zagórzu 320
Płukanie katalizatora SCR w Zagórzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Zagórzu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Zagórzu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Zagórzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Zagórzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Zagórzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Zagórzu i wygodnie wyślij filtr DPF z Zagórza do regeneracji i czyszczenia

Z Zagórza filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zagórz Za Rzeką Plac Obrońców Węzła Zagórskiego ZGZ01E 49.513432/22.265120 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer