Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Zamienniki DPF dla Mini

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Mini

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Po wprowadzeniu normy EURO 5, redukującej zgodną z przepisami ilość wytwarzanych cząstek stałych przez samochody, auta sygnowanych marką Mini zostały niemal zmuszone, aby zastosować u siebie filtr cząstek stałych. Zamienniki DPF istnieje możliwość, by znaleźć za skromną opłatą, przede wszystkim dla aut osobowych i ciężarowych z logo Mini, wprawdzie jednak należy udawać się do profesjonalnych firm mycia katalizatorów i filtrów. Niemało aut z silnikiem dCi, czyli również z katalizatorem to samochody użytkowe, dzień w dzień przemierzające drogi w kraju i za granicą, słowem są zobowiązane by być zawsze bezawaryjne, z którego to powodu z rzadka warto zastosować Zamienniki DPF. Urządzenia redukcji emisji spalin w autach osobowych i ciężarowych znanej firmy Mini, są instalowane, gdyż obowiązują niepobłażliwe prawa, dotyczące wykorzystywania pojazdów na autostradach i drogach. Filtry w autach znanej marki Mini podczas jazdy tracą właściwości, i nie mogą obejść się bez czyszczenia, co z kolei oferują specjalistyczne serwisy renowacji filtrów DPF/FAP. Dziś układy redukcji emisji spalin są zamieszczone seryjnie w większości pojazdów dostawczych z silnikiem wysokoprężnym, gdyż pozbawione katalizatorów SCR auta nie mogłyby zdobyć pozwolenia do jazdy po drogach Europy.

W jakiej pracowni możliwa jest opcja typu Zamienniki DPF dla osobówek z koncernu Mini zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr cząstek stałych można naprawić w pracowniach regeneracji z województwa filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do warsztatu filtr cząstek stałych można doręczyć bezpośrednio lub zamówić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów DPF do pracowni i z powrotem na wskazany przez klienta adres.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi typu Zamienniki DPF kierowanej do filtrów FAP z pojazdów produkcji Mini w profesjonalnym zakładzie czyszczenia filtrów DPF i FAP?

W specjalistycznym zakładzie czyszczenia filtrów postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw przyjmujemy od klientów filtry i katalizatory SCR przywiezione do serwisu osobiście albo z pomocą pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych są kierowane do przedsiębiorstwa, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej weryfikowany jest poziom uszkodzeń.
 • Gdy kondycja filtra FAP daje szansę na skuteczny proces regeneracji na dedykowanych maszynach, element trafia do przyrządu służącego do regeneracji wodnej.
 • Po odzyskaniu właściwości filtrów FAP części są jeszcze raz poddawane sprawdzeniu, suszone ciepłym powietrzem a także razem z raportami odsyłane do zamawiającego.

Ile muszę zapłacić za wykonanie usługi typu Zamienniki DPF dla pojazdów marki Mini wyposażonych w filtry cząstek stałych i katalizatory?

Opłata za usługę regeneracji filtrów DPF i FAP okazuje się naprawdę opłacalna i wynosi ułamek kosztu nowego filtra.

Jak najszybciej dostarczyć filtr FAP pojazdów z koncernu Mini, aby w profesjonalnej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Zamienniki DPF?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtr FAP można samodzielnie przywieźć do pracowni bądź zamówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów DPF i FAP w obie strony.

Które elementy układu redukcji emisji spalin da się osobówek marki Mini da się poddawać realizacji usługi typu Zamienniki DPF?

Zasadniczo wszystkie filtry DPF i FAP można poddawać naprawie w tym:
 • filtry cząstek stałych do aut osobowych,
 • filtry cząstek stałych do aut dostawczych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów ciężarowych.

  Czym charakteryzują się symptomy nieprawidłowego działania filtrów cząstek stałych, które najczęściej ujawniają się w autach z logo Mini oraz informują o tym, że filtr cząstek stałych nadaje się do zrealizowania usługi, którą jest Zamienniki DPF?

  Typowe oznaki niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych w autach z logo Mini to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • ograniczenie osiągów,
  • zwiększone dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Z jakiego powodu opłaca się wybrać profesjonalny serwis, by wykonać usługę Zamienniki DPF w autach produkcji Mini?

  Opłaca się wybrać naszą ofertę dotyczące oczyszczania filtrów FAP w pojazdach produkcji Mini, gdyż: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mini

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie filtra cząstek stałych filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Rafał
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Zamienniki DPF dla samochodów Mini są dostępne na rynku jako części zamienne. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że użycie zamiennika nie jest zalecane przez producenta i może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu redukcji emisji spalin oraz mogą być niezgodne z przepisami dotyczącymi emisji. Zaleca się użycie oryginalnej części zamiennej lub skorzystanie z usług specjalisty w celu naprawy lub regeneracji istniejącego filtra DPF.
  Dominik
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Zamienniki dpf do mini to dobre wyjście. Zawsze to możemy liczyć na lepszą cenę.
  Kazimierz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  U was też można taki zamiennik do Mini zakupić?
  Paweł
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jak dla mnie te zamienniki to też dobra rzecz, bo jednak nowe oryginalne filtry, czy to do Mini, czy innego modelu auta też swoje kosztują, także jest to alternatywa dla każdego.