Subpage photo

Zamienniki DPF - Mini | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście | Zamienniki DPF

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W jakiej pracowni możliwa jest opcja typu Zamienniki DPF dla osobówek z koncernu Mini zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr cząstek stałych można naprawić w pracowniach regeneracji z województwa filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do warsztatu filtr cząstek stałych można doręczyć bezpośrednio lub zamówić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów DPF do pracowni i z powrotem na wskazany przez klienta adres.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi typu Zamienniki DPF kierowanej do filtrów FAP z pojazdów produkcji Mini w profesjonalnym zakładzie czyszczenia filtrów DPF i FAP?

W specjalistycznym zakładzie czyszczenia filtrów postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw przyjmujemy od klientów filtry i katalizatory SCR przywiezione do serwisu osobiście albo z pomocą pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry cząstek stałych są kierowane do przedsiębiorstwa, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej weryfikowany jest poziom uszkodzeń.
 • Gdy kondycja filtra FAP daje szansę na skuteczny proces regeneracji na dedykowanych maszynach, element trafia do przyrządu służącego do regeneracji wodnej.
 • Po odzyskaniu właściwości filtrów FAP części są jeszcze raz poddawane sprawdzeniu, suszone ciepłym powietrzem a także razem z raportami odsyłane do zamawiającego.

Ile muszę zapłacić za wykonanie usługi typu Zamienniki DPF dla pojazdów marki Mini wyposażonych w filtry cząstek stałych i katalizatory?

Opłata za usługę regeneracji filtrów DPF i FAP okazuje się naprawdę opłacalna i wynosi ułamek kosztu nowego filtra.

Jak najszybciej dostarczyć filtr FAP pojazdów z koncernu Mini, aby w profesjonalnej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Zamienniki DPF?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch opcji: filtr FAP można samodzielnie przywieźć do pracowni bądź zamówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów DPF i FAP w obie strony.

Które elementy układu redukcji emisji spalin da się osobówek marki Mini da się poddawać realizacji usługi typu Zamienniki DPF?

Zasadniczo wszystkie filtry DPF i FAP można poddawać naprawie w tym:
 • filtry cząstek stałych do aut osobowych,
 • filtry cząstek stałych do aut dostawczych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów ciężarowych.

  Czym charakteryzują się symptomy nieprawidłowego działania filtrów cząstek stałych, które najczęściej ujawniają się w autach z logo Mini oraz informują o tym, że filtr cząstek stałych nadaje się do zrealizowania usługi, którą jest Zamienniki DPF?

  Typowe oznaki niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych w autach z logo Mini to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • ograniczenie osiągów,
  • zwiększone dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa.

  Z jakiego powodu opłaca się wybrać profesjonalny serwis, by wykonać usługę Zamienniki DPF w autach produkcji Mini?

  Opłaca się wybrać naszą ofertę dotyczące oczyszczania filtrów FAP w pojazdach produkcji Mini, gdyż: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Nasze ceny są konkurencyjne.

  Po wprowadzeniu normy EURO 5, redukującej zgodną z przepisami ilość wytwarzanych cząstek stałych przez samochody, auta sygnowanych marką Mini zostały niemal zmuszone, aby zastosować u siebie filtr cząstek stałych. Zamienniki DPF istnieje możliwość, by znaleźć za skromną opłatą, przede wszystkim dla aut osobowych i ciężarowych z logo Mini, wprawdzie jednak należy udawać się do profesjonalnych firm mycia katalizatorów i filtrów. Niemało aut z silnikiem dCi, czyli również z katalizatorem to samochody użytkowe, dzień w dzień przemierzające drogi w kraju i za granicą, słowem są zobowiązane by być zawsze bezawaryjne, z którego to powodu z rzadka warto zastosować Zamienniki DPF. Urządzenia redukcji emisji spalin w autach osobowych i ciężarowych znanej firmy Mini, są instalowane, gdyż obowiązują niepobłażliwe prawa, dotyczące wykorzystywania pojazdów na autostradach i drogach. Filtry w autach znanej marki Mini podczas jazdy tracą właściwości, i nie mogą obejść się bez czyszczenia, co z kolei oferują specjalistyczne serwisy renowacji filtrów DPF/FAP. Dziś układy redukcji emisji spalin są zamieszczone seryjnie w większości pojazdów dostawczych z silnikiem wysokoprężnym, gdyż pozbawione katalizatorów SCR auta nie mogłyby zdobyć pozwolenia do jazdy po drogach Europy.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora dla marki Mini.

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Loader
  Zaznacz, aby kontynuować

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
  Call icon
  Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
  Call icon

  Zadzwoń do nas

  +48 725 803 803
  lub

  Zostaw nam swój numer

  Tel loader
  Wpisz poprawny numer