Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Zamienniki Katalizatora dla Fiat

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Fiat

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Zamienniki Katalizatora dla samochodów znanej firmy Fiat, można wymienić jako dostępny wariant wsparcia świadczony przez profesjonalne zakłady, zarejestrowane na naszej witrynie www, parające się oczyszczaniem filtrów układu redukcji emisji spalin. Zazwyczaj odnotowywane powody występowania problemów z układem minimalizacji emisji spalin to: niepoprawne funkcjonowanie układu doładowania, i uszkodzenia wtryskiwaczy. Aparatury redukcji emisji gazów wydechowych w autach sygnowanych marką Fiat, instalowane są, dlatego, że istnieją sztywne normy, związane z kwestią eksploatacji samochodów osobowych na drogach publicznych. Odtworzenie niezawodności zespołu pomniejszania emisji cząstek stałych w dieslach z symbolem Fiat, to możliwość, którą umożliwiają najnowszej generacji przedsiębiorstwa czyszczenia filtrów, z której należy skorzystać. Zamienniki Katalizatora to recepta, jaka w dostawczakach znanej firmy Fiat ma zapewnić niską wartość zanieczyszczeń wytwarzanych przez pracę silnika gazów wydechowych, cząstek sadzy, a także tlenków azotu. Pracownie z terenu całej Polski przekazują zgłoszenia na temat filtrów cząstek stałych FAP z osobówek spod znaku Fiat, jakie zatykają się, w skutek czego koniecznie trzeba wspomniane filtry cząstek stałych DPF/FAP naprawiać.

W którym serwisie jest dostępna opcja typu Zamienniki Katalizatora dla samochodów marki Fiat napędzanych silnikiem Diesla silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr DPF można wyremontować w autoryzowanych pracowniach naprawy filtrów cząstek stałych Do serwisu filtr cząstek stałych można przywieźć bezpośrednio lub uzgodnić usługę jednego z naszych kurierów, która zawiera transport filtrów FAP do warsztatu oraz z powrotem do domu klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi takiej jak Zamienniki Katalizatora kierowanej do filtrów FAP z aut produkcji Fiat w specjalistycznym warsztacie regeneracji filtrów?

W autoryzowanym serwisie czyszczenia filtrów DPF postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku odbieramy od klientów filtry DPF i FAP przytransportowane do warsztatu bezpośrednio albo dzięki zamówieniu usługi naszego kuriera.
 • Filtry FAP są przyjmowane do pracowni, gdzie wziernikowo weryfikowany jest stan filtra.
 • W sytuacji, gdy stan filtra lub katalizatora kwalifikuje go do czyszczenia na wysokiej klasy przyrządach, część jest instalowany do maszyny służącej do czyszczenia.
 • Po odzyskaniu właściwości filtrów cząstek stałych elementy są ponownie weryfikowane, suszone i wraz z dokumentacją przekazywane do zleceniodawcy.

Ile należy zapłacić za przeprowadzenie usługi typu Zamienniki Katalizatora dla samochodów z koncernu Fiat wyposażonych w filtr cząstek stałych?

Cena regeneracji filtrów cząstek stałych okazuje się naprawdę korzystna i stanowi niewielki procent kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak dostarczyć filtry i katalizatory SCR aut z logo Fiat, aby w specjalistycznej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Zamienniki Katalizatora?

Udostępniamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry cząstek stałych i katalizatory można samemu przywieźć do pracowni albo uzgodnić przyjazd jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów FAP do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakie filtry DPF da się osobówek z logo Fiat można poddawać usłudze Zamienniki Katalizatora?

W zasadzie każdego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory można poddawać regeneracji w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do aut osobowych,
 • filtry DPF do pojazdów użytkowych,
 • filtry DPF i FAP do aut ciężarowych.

  Jakiego rodzaju objawy niesprawności filtrów cząstek stałych, które częstokroć występują w autach produkcji Fiat i informują o tym, że filtr cząstek stałych powinien zostać przeznaczony do przeprowadzenia usługi, którą jest Zamienniki Katalizatora?

  Klasyczne sygnały nieprawidłowego działania układu redukcji emisji spalin w autach produkcji Fiat to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • spadek mocy,
  • czarny dym z wydechu,
  • skoki obrotów silnika,
  • większe zużycie paliwa.

  Dlaczego należy postawić na profesjonalny warsztat, by zrealizować usługę Zamienniki Katalizatora w pojazdach produkcji Fiat?

  Warto wybrać nasze usługi koncentrujące się na czyszczenia filtrów FAP w samochodach marki Fiat, gdyż: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Fiat

  Cena i koszt (netto)
  Regeneracja filtra DPF filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Damian
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Zamienniki katalizatorów są tańszą alternatywą dla oryginalnych katalizatorów produkowanych przez producentów samochodów, takich jak Fiat. Są one produkowane przez różne firmy poza oryginalnym producentem i mogą być dostępne w różnych cenach. Kupowanie zamienników katalizatorów może być rozsądnym wyborem w przypadku, gdy oryginalny katalizator jest bardzo drogi lub trudny do zdobycia. Zamienniki katalizatorów są również często dostępne dla starszych modeli samochodów, których produkcja została zakończona. Jednak trzeba pamiętać, że zamienniki katalizatorów mogą nie być tak skuteczne, jak oryginalne, a ich jakość może być niższa. Warto też sprawdzić, czy zamiennik katalizatora jest dopuszczony do użytku i spełnia wymagania dotyczące emisji spalin w danym kraju. Jeśli jednak decydujesz się na zakup zamiennika katalizatora warto skonsultować się z mechanikiem samochodowym lub specjalistą od układów wydechowych, który może doradzić ci, jaki zamiennik będzie najlepszy dla twojego samochodu i twoich potrzeb.
  Lesław45
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  W fiacie filtr dpf nadawał się jeszcze do naprawy, na szczęście uniknąłem zakupu nowego.
  Bogdan
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Też byłem zmuszony do Fiata Punto kupić ten cały zamiennik, bo mój się niestety posypał przez uszkodzone turbo.
  Błażej
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Te zamienniki to też dobre rozwiązanie, jak się filtru nie da zregenerować, bo oryginalne do Fiatów to też spory koszt.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki