Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Zduny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Zdunach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Zduny – miasto z terenu powiatu krotoszyńskiego, województwa wielkopolskiego położone nad rzeką Borownicą. Mieszka tu 4498 mieszkańców.

Wieś istniała już w średniowieczu, w 1266 roku Zduny i sąsiednie Dziadkowo zostały nadane biskupowi wrocławskiemu, rok później nadane zostały im prawa miejskie. Nazwa miasta pochodzi prawdopodobnie od imienia Zdunek, pierwotnie nazywała się Sdunki.

Przez centrum miasta biegnie droga krajowa nr 15 (TrzebnicaMiliczKrotoszynJarocin – Miąskowo – MiłosławWrześnia – Gniezno – Trzemeszno – Wylatowo – StrzelnoInowrocław – Toruń – BrodnicaLubawaOstróda).

Obecnie miasto jest regionalnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Odwiedzając Zduny, warto zobaczyć kościół św. Jana Chrzciciela, rynek wraz z ratuszem, kościół ewangelicki, Izbę Muzealną oraz rezerwaty Mszar Baszków i Mszar Bogdaniec.

Jednymi z najpopularniejszych usług w mieście są: naprawa filtrów cząstek stałych, regeneracja katalizatorów i czyszczenie filtra FAP, związane ściśle z branżą motoryzacyjną. Od momentu, kiedy usuwanie filtra DPF/FAP zostało prawnie zakazane w Polsce, na rynku pojawiło się sporo serwisów oferujących procesy regeneracji i czyszczenia filtrów cząstek stałych, usługi te są lepszą alternatywą dla kierowców niż usuwanie filtra z układu wydechowego samochodów z silnikiem diesla. Cennik usług dla miasta Zduny podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Zdunach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Zdunach 320
Regeneracja filtra FAP w Zdunach 320
Mycie katalizatora w Zdunach 320
Płukanie katalizatora SCR w Zdunach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Zdunach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Zdunach 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Zdunach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Zdunach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Zdunach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer