Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Zielona Góra

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Zielonej Górze

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Stolica województwa lubuskiego i siedziba marszałka, władz powiatu i województwa, Polskie "Pola Elizejskie" (z łac. nazwa miasta to Elysiorum). Mimo że nie jest największym miastem województwa, Zielona Góra, z najwyższą starannością i z doskonałym skutkiem odgrywa rolę flagowego miasta województwa. Już przeszło 750 lat na mapach Polski sprawia, że Zielona Góra może poszczycić się historią znacznie bardziej bogatą niż niejedna europejska metropolia. Nierozerwalnie związane z tym miastem są jednak nie tylko zabytki czy atrakcje turystyczne. Zielona góra to również świetnie rozwinięty przemysł, a także ponad 180 zakładów, warsztatów i mechaników zajmujących się samochodami. Prawie 140 tysięcy mieszkańców Zielonej Góry to ponad 70 tysięcy samochodów (ponad 500 samochodów na 100 mieszkańców), co stanowi statystyczną średnią krajową, jednak dla mechaników oznacza pełne ręce roboty. Jak znaleźć wśród tego zacnego grona interesującego nas mechanika? Przy użyciu widocznego po prawej stronie panelu, na którym wybieramy dzielnicę lub usługę, jak choćby regeneracja filtra cząstek stałych albo czyszczenie katalizatorów, by sprawdzić wszystkich dostępnych mechaników – wykonaj jeden telefon, aby umówić się na regenerację DPF albo zostaw swój numer, umówimy Cię sami.

 

 

Katalizator w Audi A4. Widok od strony podwozia
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Zielona Góra

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Zielonej Górze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Zielonej Górze 398
Regeneracja filtra FAP w Zielonej Górze 398
Mycie katalizatora w Zielonej Górze 398
Płukanie katalizatora SCR w Zielonej Górze 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Zielonej Górze 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Zielonej Górze 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Zielonej Górze 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Zielonej Górze 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer