Subpage photo

Regeneracja DPF, czyszczenie FAP, naprawa filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych - ul. Świętych Cyryla i Metodego | Zielona Góra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Zielonej Górze | ul. Świętych Cyryla i Metodego

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Spis Treści

Czy na osiedlu Osiedle Piastowskie przy ulicy Świętych Cyryla i Metodego można wypalić filtry i katalizatory SCR za niską cenę i w krótkim czasie?

Zanieczyszczone filtry DPF na osiedlu Osiedle Piastowskie na ulicy Świętych Cyryla i Metodego można naprawić w pracowniach regeneracji z województwa lubuskiego filtrów cząstek stałych. Klienci serwisu chętnie korzystają z opcji, dzięki której mogą zatelefonować i umówić się na odbiór filtrów FAP naszym kurierem.

Jak odbywa się remont filtrów w pracowni przy ulicy Świętych Cyryla i Metodego w obrębie dzielnicy Osiedle Piastowskie?

Aby zrealizować proces oczyszczania filtrów DPF i FAP w warsztacie przy ulicy Świętych Cyryla i Metodego w dzielnicy Osiedle Piastowskie, działamy zgodnie z określonymi etapami, takimi jak:
 • Odbiór od zleceniodawców filtrów cząstek stałych doręczonych do serwisu dzięki pomocy współpracującej z nami firmy kurierskiej bądź osobiście przez klienta serwisu.
 • Przekazanie filtrów DPF do pracowni regeneracji, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej weryfikuje się wkład.
 • Skierowanie filtra cząstek stałych do procedury regeneracji na specjalnych urządzeniach, jeśli wymaga tego jego stan i stopień zanieczyszczenia.
 • Przeprowadzenie powtórnych testów na naprawionych i wysuszonych filtrach cząstek stałych
 • Wydruk raportów dostarczających informacji na temat stanu filtrów DPF po renowacji oraz dostarczenie zregenerowanych części do rąk zleceniodawcy.

Ile kosztuje naprawa filtrów DPF w warsztacie przy ulicy Świętych Cyryla i Metodego na osiedlu Osiedle Piastowskie?

Koszt remontu filtrów cząstek stałych w pracowni na ulicy Świętych Cyryla i Metodego w dzielnicy Osiedle Piastowskie nie zmienia się i sięga niewielki procent kosztu filtra ze sklepowej półki.

Jak najszybciej dotransportować filtr cząstek stałych do zakładu regeneracji położonej przy ulicy Świętych Cyryla i Metodego w obrębie dzielnicy Osiedle Piastowskie?

Najlepszym sposobem jest filtr DPF dostarczyć do firmy zajmującej się regeneracją usytuowanej przy ulicy Świętych Cyryla i Metodego w obrębie dzielnicy Osiedle Piastowskie usługą kurierską, jakiego możemy dla Państwa zamówić, niemniej jednak oczywiście zachęcamy do odwiedzin w przedsiębiorstwie, gdzie będzie można zobaczyć, jak przebiega czyszczenie filtrów DPF i FAP.

Które elementy układu redukcji emisji spalin da się remontować w serwisie usytuowanym na ulicy Świętych Cyryla i Metodego w obrębie dzielnicy Osiedle Piastowskie?

W zakładzie posiadającym lokalizację na ulicy Świętych Cyryla i Metodego na osiedlu Osiedle Piastowskie jest dostępna usługa oczyszczania w zasadzie wszystkich rodzajów filtrów DPF, w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów osobowych,
 • filtry DPF i FAP do aut dostawczych,
 • filtry DPF do ciągników siodłowych.

Jakie można wymienić oznaki zablokowania filtrów FAP, które oczyszczamy w warsztacie na ulicy Świętych Cyryla i Metodego na osiedlu Osiedle Piastowskie?

W opinii specjalistów najbardziej standardowe oznaki zanieczyszczonego filtra DPF to:
 • wzrost zużycia paliwa.
 • problemy z odpaleniem silnika.
 • nierówna praca silnika.
 • zmniejszona moc.
 • zwiększone dymienie.

Co świadczy o tym, że warto wybrać pracownie trudniące się regeneracją filtrów na ulicy Świętych Cyryla i Metodego w dzielnicy Osiedle Piastowskie?

Polecamy wykorzystać naszą ofertę gdyż mówią o tym następujące fakty:
 • Mamy niskie ceny.
 • Szczycimy się wysoką skutecznością.
 • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
 • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
 • Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów - osiedle Osiedle Piastowskie, Świętych Cyryla i Metodego

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtrów DPF, osiedle Osiedle Piastowskie, ul. Świętych Cyryla i Metodego 398
Regeneracja filtrów FAP, dzielnica Osiedle Piastowskie, ul. Świętych Cyryla i Metodego 398
Mycie katalizatora, osiedle Osiedle Piastowskie, ul. Świętych Cyryla i Metodego 398
Płukanie katalizatora SCR, dzielnica Osiedle Piastowskie, ul. Świętych Cyryla i Metodego 398
Naprawa filtra cząstek stałych, osiedle Osiedle Piastowskie, ul. Świętych Cyryla i Metodego 398
Regeneracja, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych, dzielnica Osiedle Piastowskie, ul. Świętych Cyryla i Metodego 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR, osiedle Osiedle Piastowskie, ul. Świętych Cyryla i Metodego 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF, dzielnica Osiedle Piastowskie, ul. Świętych Cyryla i Metodego 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Zielonej Górze, Osiedle Piastowskie, Świętych Cyryla i Metodego

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dostępny punkt odbioru na ulicy Świętych Cyryla i Metodego czeka by nadać Twój filtr do regeneracji

Ulica Świętych Cyryla i Metodego w Zielonej Górze znajduje się w zasięgu kurierów, jednak można również wysłać z niej paczkę za pomocą automatycznego punktu odbioru. Zadzwoń i umów kuriera, lub wyślij po godzinach z poniższych lokalizacji:
wojewodztwo powiat miasto dzielnica ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS
Lubuskie zielonogórski Zielona Góra Osiedle Piastowskie Świętych Cyryla i Metodego ZGO174 51.928459/15.488180

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj komentarz

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer