Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Złotów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Złotowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Złotów to położone w województwie wielkopolskim miasto, które jest jednocześnie stolicą powiatu złotowskiego, w którym można je znaleźć. Złotów z racji swojego położenia może pochwalić się bardzo długą i bardzo burzliwą historią. Za datę jego powstania uważa się 1370 rok, czyli datę, w którym Złotowowi nadano prawa miejskie, jednak według wszystkich posiadanych danych miasto to powstało jeszcze w VIII wieku naszej ery. Obecnie Złotów liczy sobie około 18,5 tysiąca mieszkańców i leży niezmiennie od 1000 lat nad rzeką Głomią.

Miasto nieraz zostało zniszczone, jednak za każdym razem było odbudowywane i dziś jest prężnie rozwijającym się lokalnym ośrodkiem usługowym, gospodarczym i edukacyjnym. Dodatkowo przez Złotów biegną drogi wojewódzkie numer 188 (Piła – Skórka – Dolnik – Żeleźnica – Krajenka – Barankowo – Wąsoszki – Klukowo – Blękwit – Złotów – Płosków – Zakrzewo – Głomsk – Lipka – Debrzno – Myśligoszcz – Mosiny – Przytok – Dębnica – Człuchów) i droga wojewódzka numer 189 (Jastrowie – Górzna – Nowiny – Złotów – Śmiardowo Złotowskie – Kujan – Dorotowo – Sypniewo – Zakrzewska Osada – Witunia – Więcbork).

Z racji dużego ruchu na tych trasach, nie brakuje usterek dotykających samochody w czasie eksploatacji, a że najczęściej wybieranym rozwiązaniem w samochodach na polskich drogach są silniki diesla, usterki te dotykają często katalizatorów i filtrów cząstek stałych. Poniżej w tabeli zebraliśmy ceny ze Złotowa za czyszczenie i regenerację filtrów DPF FAP i katalizatorów.

 

 

Filtr DPF na stole w pracowni regeneracji przygotowany do procesu czyszczenia.
Czyszczenie filtra DPF w Złotowie

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Złotowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Złotowie 320
Regeneracja filtra FAP w Złotowie 320
Mycie katalizatora w Złotowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Złotowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Złotowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Złotowie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Złotowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Złotowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Złotowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Złotowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Złotowa do regeneracji i czyszczenia

Z Złotowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Złotów Wielatowska ZTW01ML 53.370960/17.019079 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer