Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Zwoleń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Zwoleniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Zwoleń – miasto z terenu województwa mazowieckiego, powiatu zwoleńskiego, położone nad rzeką Zwolenką. Mieszka tu 8240 mieszkańców.

Miasto powstało w latach 20. XV wieku na gruncie wsi Gotardowa Wola. Ważnym czynnikiem rozwoju miasta był szlak komunikacyjny z Lublina do Radomia i Wielkopolski. Prawa miejskie zostały nadane w 1425 roku. W trakcie II wojny światowej miasto zostało doszczętnie zniszczone, czasy powojenne to podnoszenie się z pożogi i odbudowywanie miasta.

W mieście krzyżują się droga krajowa nr 79 Warszawa – Kozienice – Zwoleń – SandomierzPołaniec – Kraków – TrzebiniaChrzanówJaworzno – Katowice – Chorzów – Bytom z DK12 ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLeszno – Gostyń – JarocinPleszew – Kalisz – SieradzŁask – Piotrków Trybunalski – SulejówOpoczno – Radom – Zwoleń – PuławyPiaskiChełm – Dorohusk.

Dogodne połączenie drogowe sprawiło, że wielu klientów okolicznych miast dociera do Zwolenia w celu skorzystania z dobrej oferty usług takich jak np. regeneracja filtra DPF czy czyszczenie katalizatora. Usługi takie wykonywane przez autoryzowany serwis umożliwiają odzyskanie całkowitej sprawności tych elementów tak, aby klient nie musiał wymieniać ich na nowe, gdyż cena takiego elementu to bagatela kilka tysięcy złotych. Prawidłowo działający filtr cząstek stałych pozwala znacznie ograniczyć ilość szkodliwych dla środowiska, ale również dla człowieka, zanieczyszczeń. Cennik usług dla miasta Zwoleń podany będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Zwoleniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Zwoleniu 320
Regeneracja filtra FAP w Zwoleniu 320
Mycie katalizatora w Zwoleniu 320
Płukanie katalizatora SCR w Zwoleniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Zwoleniu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Zwoleniu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Zwoleniu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Zwoleniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Zwoleniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Zwoleniu i wygodnie wyślij filtr DPF z Zwolenia do regeneracji i czyszczenia

Z Zwolenia filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zwoleń Praga Aleja Jana Pawła II ZWO01A 51.355930/21.594971 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer