Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Katalizatory DPF FAP SCR Choszczno nowy cena

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto  Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  CZAS REALIZACJI  1-2 dni robocze

 • check

  Cena - od 550 zł netto  Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  GWARANCJA  2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Serwisregeneracji filtrów DPF
Katalizatory DPF FAP SCR Choszczno nowy cena
Katalizatory DPF FAP SCR Choszczno nowy cena

U nasz kupisz nowe filtry DPF FAP SCR bez wychodzenia z domu, dzięki internetowej ofercie sprzedażowej naszego serwisu. Zapoznaj się z asortymentem i dobierz podzespoły dedykowane Twojemu modelowi pojazdu. Przed zakupem przygotuj numer VIN samochodu, aby szybko i bezproblemowo wybrać odpowiedni filtr. Aby zamówić filtr / katalizator, wystarczy zadzwonić do serwisu lub pozostawić numer telefonu na naszej stronie internetowej, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe. Kierowcy z Choszczna mogą skorzystać także z usługi regeneracji i czyszczenia filtra, o ile nie posiada on uszkodzeń mechanicznych. Warto więc sprawdzać stan techniczny i drożność filtra, aby w porę zareagować na usterkę.

Regeneracja DPF Choszczno FAP, katalizatorów SCR

Regeneracja DPF Choszczno FAP, katalizatorów SCR
Regeneracja DPF Choszczno FAP, katalizatorów SCR

Świetną alternatywą dla zakupu nowego filtra DPF FAP SCR jest regeneracja i czyszczenie zużytych i niedrożnych podzespołów. W naszej pracowni korzystamy z najskuteczniejszych metod, które przywracają częściom dawne parametry, a ponadto są bezpieczne dla powierzchni. Nasze metody nie wymagają wiercenia, spawania i innego typu ingerencji w strukturę filtrów. Tak dobre rezultaty czyszczenia uzyskujemy poprzez mycie hydrodynamiczne, co oznacza, że filtry poddane są działaniu wody pod wysokim ciśnieniem zmieszanej ze specjalistycznymi detergentami. Jeśli więc szukasz w Choszcznie warsztatu, który w końcu rzetelnie i skutecznie wyczyści filtr DPF FAP SCR, sprawdź ofertę naszego serwisu. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski, więc wystarczy, że odpowiednio zapakujesz niesprawną część i przekażesz ją kurierowi. Odeślemy już po maksymalnie dwóch dniach roboczych razem ze specyfikacją potwierdzającą pełną przepustowość oraz dwuletnim okresem gwarancyjnym.

Co warto zobaczyć w Choszcznie?

Co warto zobaczyć w Choszcznie?
Co warto zobaczyć w Choszcznie?

Choszczno to miasto leżące w województwie zachodniopomorskim, zlokalizowane nad jeziorem Kluki. Udając się do tej miejscowości, warto nad jezioro, której jest idealnym miejscem na przejażdżki rowerowe, jak i piesze spacery. Można tam również zażyć kąpieli, popływać kajakiem, czy też łowić ryby. W Choszcznie znajdziemy wiele pomników, parków i miejsc do wypoczynku na łonie natury. Z pewnością trzeba udać się także na skwer holenderski, Aleję Gwiazd, Lipę Siedmiu Braci, czy też do gotyckiego kościoła z XIV wieku pw. Najświętszej Marii Panny. W bliskiej okolicy Choszczna znajduje się profesjonalne pole golfowe. Miasto to jest idealnym miejscem dla turystyki pieszej i rowerowej, więc warto zostawić samochód w garażu i korzystać z oferowanych dogodności. Przy okazji zrobimy coś dobrego dla środowiska, ponieważ nie będziemy zanieczyszczać powietrza spalinami, które wydobywają się z naszego samochodu w czasie jazdy. Przy okazji warto też wspomnieć, że zapchane filtry i katalizatory nie ograniczają ilości emitowanych spalin do wymaganych norm, więc warto sprawdzać ich stan, aby były w pełni drożne.