Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Katalizatory DPF FAP SCR Głuchołazy nowy cena

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto  Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  CZAS REALIZACJI  1-2 dni robocze

 • check

  Cena - od 550 zł netto  Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  GWARANCJA  2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Serwis regeneracji filtrów DPF
Katalizatory DPF FAP SCR Głuchołazy nowy cena
Katalizatory DPF FAP SCR Głuchołazy nowy cena

Przedmiotem sprzedaży są nowe filtry cząstek stałych (DPF FAP) oraz katalizatory. Oferowane podzespoły złożone są z najwyższej jakości elementów, a do tego ich cena jest naprawdę atrakcyjna! W naszym bogatym asortymencie posiadamy filtry do pojazdów wszystkich marek, więc bez trudu znajdziesz części dedykowane Twojemu modelowi samochodu. Jeśli martwisz się, czy dany filtr pasuje do Twojego auta, przed dokonaniem zakupu przygotuj numer VIN i podaj go naszemu sprzedawcy, a szybko sprawdzi, jaki filtr powinieneś zamówić. Montując w układzie całkowicie sprawne i wydajne podzespoły, wyeliminujesz uporczywe objawy związane z usterką, takie jak spadek mocy i osiągów czy też wzmożone dymienie z wydechu. Oferta kierowana jest więc do kierowców z Głuchołazów, którzy chcą szybko i sprawnie przywrócić dawny komfort jazdy i użytkować auto zgodnie z warunkami homologacji.

Profesjonalne czyszczenie i regeneracja filtrówDPF / FAP / KAT

Profesjonalne czyszczenie i regeneracja filtrówDPF / FAP / KAT
Profesjonalne czyszczenie i regeneracja filtrówDPF / FAP / KAT

Do czyszczenia filtrów cząstek stałych wykorzystujemy myjkę wysokociśnieniową, która kieruje strumień wody z detergentem wprost do wkładu filtra. Dzięki tej metodzie (hydrodynamicznej) można wypłukać nawet bardzo uciążliwe zabrudzenia, które zapychają kanaliki filtra, w konsekwencji uniemożliwiając mu pracę. Metoda, którą praktykujemy, jest newralgicznym punktem czyszczenia i regeneracji DPF FAP SCR przywraca pełną sprawność zużytym filtrom, a do tego jest bezpieczna dla powierzchni części. Dobry stan filtrów DPF FAP ma ogromne znaczenie dla ekologii, ponieważ gdy mają one odpowiednią drożność, ograniczają ilość spalin wydobywających się z naszych pojazdów. Dodatkowo od momentu wprowadzenia ustawy regulującej czystość i ilość emitowanych spalin podzespoły te (filtry i katalizatory) stały się obowiązkowym elementem wyposażenia każdego samochodu. Jest to cenna informacja dla głuchołaskich kierowców, zwłaszcza, że za wycięcie katalizatora czy DPF grozi mandat karny i odebranie dowodu rejestracyjnego.

Co jest ciekawego w Głuchołazach?

Co jest ciekawego w Głuchołazach?
Co jest ciekawego w Głuchołazach?

Głuchołazy to miasto znajdujące się w powiecie nyskim, województwie opolskim, na historycznym Dolnym Śląsku. Miejscowość leży na styku Gór Opawskich oraz Przedgórza Głuchołasko-Prudnickiego, a rzeka przepływająca przez okolice, to Biała Głuchołaska. Będąc w Głuchołazach, warto wybrać się na Rynek, do kościoła św. Wawrzyńca, czy też na Wieżę Bramy Górnej oraz mury miejskie. Miejscowość ta słynęła niegdyś z uzdrowiska, o czym do dziś przypomina wiele budowli, np. serce zdroju plac z fontanną Amorek. Obowiązkowym punktem wycieczki powinna być też tężnia (druga pod względem wysokości w Europie) i wieża widokowa. Trzeba zobaczyć również szlak Złotych Górników, jak i wiszące skały i kaplicę św. Anny na Przedniej Kopie. Jadąc do Głuchołazów samochodem, warto sprawdzić stan techniczny pojazdu. Co więcej, jeśli dbamy o kwestię ekologii, powinniśmy zweryfikować, czy filtr i katalizator jest drożny.