Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Katalizatory DPF FAP SCR Jędrzejów nowy cena

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto  Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  CZAS REALIZACJI  1-2 dni robocze

 • check

  Cena - od 550 zł netto  Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  GWARANCJA  2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Serwis regeneracji filtrów DPF
Katalizatory DPF FAP SCR Jędrzejów nowy cena
Katalizatory DPF FAP SCR Jędrzejów nowy cena

Nowe, wysokiej jakości filtry DPF FAP SCR w dobrej cenie? Sprawdź nasz asortyment, w którym znajdują się podzespoły układu wydechowego do aut wszystkich marek. Jeśli zdecydujesz się na zakup, przygotuj wcześniej numer VIN pojazdu, aby szybko i prosto dobrać właściwy dla Twojego modelu filtr / katalizator. Instalując w samochodzie w pełni wydajny i sprawny filtr, wyeliminujesz dokuczliwe objawy związane z awarią DPF FAP SCR. Twój pojazd znów zapewni odpowiedni komfort jazdy, a przede wszystkim będzie spełniał warunki homologacji. Jędrzejowscy kierowcy muszą też wiedzieć, że praktyki takie, jak wycinanie DPF, są niezgodne z prawem, ponieważ odkąd wprowadzono normy dotyczące ilości i czystości spalin, elementy te są obowiązkową częścią wyposażenia i muszą być całkowicie sprawne.

Czyszczenie DPF Jędrzejów FAP, katalizatorów SCR

Czyszczenie DPF Jędrzejów FAP, katalizatorów SCR
Czyszczenie DPF Jędrzejów FAP, katalizatorów SCR

W naszym serwisie do naprawy filtrów wykorzystujemy najskuteczniejszą metodę, jaką jest metoda hydrodynamiczna. Polega ona na płukaniu części strumieniem wody, który płynie ze specjalnej myjki pod dużym ciśnieniem. Dla uzyskania najlepszych efektów, do wody dolewamy profesjonalny środek chemiczny, który pomaga wyeliminować nawet najbardziej uciążliwe zanieczyszczenia. Ofertę kierujemy do jędrzejowskich kierowców, którzy borykają się z objawami zapchanych filtrów, jak np. większe spalanie, duże kopcenie z wydechu czy większy pobór paliwa. Korzystając z regeneracji i czyszczenia filtrów DPF FAP SCR, przywrócisz drożność i całkowitą drożność niesprawnym podzespołom. Wystarczy tylko zapakować zdemontowany filtr i wysłać go do nas. Po wykonaniu czyszczenia odsyłamy paczkę do Jędrzejowa razem z dokumentacją (wydrukiem parametrów oraz dwuletnią gwarancją).

Z czego znany jest Jędrzejów?

Z czego znany jest Jędrzejów?
Z czego znany jest Jędrzejów?

W świecie Jędrzejów znany jest przede wszystkim z kolekcji chronometrów oraz innych dzieł sztuki gromadzonych przez rodzinę Przypkowskich (założycieli miejskiego muzeum). Sporo osób kojarzy Jędrzejów także z cennymi zabytkami sztuki romańskiej i klasztorem cystersów. Chcąc zwiedzić to miasto, znajdziemy je w województwie świętokrzyskim w drodze z Krakowa do Warszawy. Niegdyś jednak miasto stanowiło historyczną część Małopolski, leżąc na dawnych ziemiach krakowskich. Obecnie liczy ponad 14 tysięcy mieszkańców, a kierowcy posiadają rejestracje określone literami TJE. Zapraszamy właścicieli Diesli z Jędrzejowa do sprawdzania stanu technicznego filtrów DPF FAP SCR, aby nie zanieczyszczali spalinami powietrza. Zapchane filtry powodują znaczne przekraczanie norm emisji spalin, w związku z czym do atmosfery dostają się toksyczne związki. Dlatego warto uświadamiać mieszkańców w temacie zachowań proekologicznych.