Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Katalizatory DPF FAP SCR Morąg nowy cena

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto  Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  CZAS REALIZACJI  1-2 dni robocze

 • check

  Cena - od 550 zł netto  Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  GWARANCJA  2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Firma regeneracji filtrów DPF
Katalizatory DPF FAP SCR Morąg nowy cena
Katalizatory DPF FAP SCR Morąg nowy cena

Przedmiotem sprzedaży są nowe filtry DPF FAP SCR, które możesz zamówić przez naszą stronę internetową w dobrej cenie! Filtry skonstruowane są wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu pracują w pełni wydajnie przez bardzo długi czas użytkowania samochodu. Instalując nowe filtry / katalizatory, pozbywasz się problemów z kiepskimi osiągami, słabą mocą czy też dużym kopceniem z rury wydechowej. Dzięki sprawnym i wydajnym podzespołom układu wydechowego Twój pojazd spełnia warunki homologacji, a także przestrzega normy ilości oraz czystości spalin. Niestety częstą praktyką jest pozornie szybkie pozbywanie się awarii DPF poprzez jego wycięcie. Jednak kierowcy z Morąga muszą wiedzieć, że jest to niezgodne z prawem, przez co grozi nam mandat karny, czy też problemy z ubezpieczycielem.

Czyszczenie DPF Morąg filtry FAP

Czyszczenie DPF Morąg filtry FAP
Czyszczenie DPF Morąg filtry FAP

Czyszczenie filtrów DPF FAP jest niezwykle skuteczne, o ile wykonamy to z pomocą profesjonalnych metod. W naszej pracowni stosujemy metodę hydrodynamiczną, która przynosi najlepsze rezultaty, jest bezpieczna dla powierzchni, a do tego jej koszt jest mniejszy niż cena nowych podzespołów. Naprawa filtrów w naszym warsztacie pozwala je udrożnić w niemalże stu procentach, więc mogą nadal pracować w pełni sprawnie przez tysiące kilometrów. Przyjmujemy zlecenia wysyłkowe z całej Polski, więc bez problemu kierowcy z Morąga i okolic mogą skorzystać z naszej oferty. Co należy zrobić? Otóż wystarczy zlecić demontaż niesprawnego podzespołu, odpowiednio go zapakować i oddać kurierowi. Nasi doświadczeni fachowcy odeślą paczkę (maksymalnie 2 dni robocze) po zrealizowaniu czyszczenia i regeneracji filtra DPF FAP SCR pod wskazany w Morągu adres.

Co warto zobaczyć w Morągu?

Co warto zobaczyć w Morągu?
Co warto zobaczyć w Morągu?

Morąg to miasto znajdujące się w województwie warmińsko-mazurskim w powiecie ostródzkim, liczące około 14 tysięcy mieszkańców. Miasteczko kojarzone jest z krzyżakami, średniowiecznym rodowodem, pałacem, kolorowymi kamienicami, muzeum i zdobycznymi armatami. Będąc w Morągu, zdecydowanie należy zwiedzić zamek krzyżacki, który pomimo zaniedbanej i zniszczonej fasady, w środku potrafi urzec wystrojem. W Morągu wykonywano niegdyś egzekucję rzekomych czarownic (ostatnią w 1854 roku). Warto udać się również do muzeum, w którym wiele prac poświęconych jest niemieckiemu filozofowi pochodzącemu z Morąga Jahannowi Herderowi. W miasteczku tym jest o wiele więcej atrakcji, dlatego by poznać je wszystkie, można skorzystać z miejskiego szlaku turystycznego. Jadąc do Morąga samochodem, warto sprawdzić jego stan techniczny, a mając na uwadze czyste powietrze, przede wszystkim stan filtrów cząstek stałych.