Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Katalizatory DPF FAP SCR Rypin nowy cena

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto  Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  CZAS REALIZACJI  1-2 dni robocze

 • check

  Cena - od 550 zł netto  Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  GWARANCJA  2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Serwis regeneracji filtrów DPF
Katalizatory DPF FAP SCR Rypin nowy cena
Katalizatory DPF FAP SCR Rypin nowy cena

W asortymencie sklepu motoryzacyjnego mamy szeroki wybór katalizatorów i filtrów cząstek stałych, przez co u nas każdy klient na pewno kupi podzespół, jakiego potrzebuje i to w bardzo dobrej cenie. Katalizator, znany również pod nazwą konwertera katalitycznego, jest bardzo ważną częścią układu wydechowego wszystkich współczesnych samochodów osobowych, która spełnia funkcję pozasilnikowego systemu zmniejszania ilości szkodliwych składników spalin. Kiedyś nie były one często stosowane ze względu na mało rygorystyczne normy dotyczące emisji spalin. Aktualnie reaktory katalityczne są stosowane także w innych pojazdach napędzanych silnikiem spalinowym, czyli autobusach, ciężarówkach, lokomotywach, czy wózkach widłowych. Głównym zadaniem tego podzespołu jest zmniejszenie ilości szkodliwych związków chemicznych w gazach wydechowym. Działanie katalizatora w aucie opiera się na reakcji związków chemicznych zawartych w spalinach z katalizatorem. Jeżeli w Twoim pojeździe spalinowym doszłoby do awarii katalizatora, to powinieneś jak najszybciej udać się do autoryzowanego serwisu samochodowego w Rypinie w celu sprawdzenia stanu tego podzespołu oraz jego ewentualnej regeneracji.

Czyszczenie i regeneracja DPF Rypin

Czyszczenie i regeneracja DPF Rypin
Czyszczenie i regeneracja DPF Rypin

Czyszczenie filtra DPF i katalizatora może zostać wykonane tylko w przypadku, gdy wkład tego elementu nie jest uszkodzony mechanicznie. Ten wkład nie może być pęknięty, stopiony, nadtopiony, przewiercony itp. Czyszczenie podzespołu nie jest w stanie naprawić mechanicznie uszkodzonego filtra cząstek stałych. Wtedy w grę wchodzić będzie wyłącznie zmiana na nowy lub regenerowany filtr, który znajdziemy w każdym sklepie motoryzacyjnym. Czyszczenie filtra DPF e Rypinie polega na usunięciu z wnętrza filtra osadów. Tę usługę zaleca się przeprowadzać wyłącznie w przypadku zapchanych filtrów z niewielkimi przebiegami – jest to opcja nie najlepsza dla każdego przypadku. Aby ten podzespół ucierpiał jak najmniej w trakcie czyszczenia, powinniśmy stosować przez specjalistów sprawdzone metody.

Z czego słynie Rypin?

Z czego słynie Rypin?
Z czego słynie Rypin?

Rypin jest miastem położonym w Polsce we wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. Według danych to miasto liczy około 16 tysięcy mieszkańców. W mieście działają branże: spożywcza, odzieżowa, budowlana, metalowe i inne. Bardzo dobrze rozwinięty jest handel zarówno detaliczny, jak i hurtowy. Na terenie tego niewielkiego miasteczka funkcjonuje Rypiński Dom Kultury wraz z Kinem Bałtyk, który jest organizatorem wielu wydarzeń kulturowych i sportowych. Miasto ma system wodociągowo-kanalizacyjny i odwodnieniowy, a także mechaniczno-biologiczną oczyszczalnię ścieków. Co więcej, korzysta z własnego wysypiska śmieci, a w 2003 roku oddano do użytku Regionalny Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych w Puszczy Miejskiej. Jeżeli planujemy podróż do Rypina, to powinniśmy najpierw sprawdzić stan techniczny swojego samochodu, w tym także katalizatora i filtra cząstek stałych.