Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Katalizatory DPF FAP SCR Trzebnica nowy cena

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto  Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  CZAS REALIZACJI  1-2 dni robocze

 • check

  Cena - od 550 zł netto  Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  GWARANCJA  2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Firma regeneracji filtrów DPF
Katalizatory DPF FAP SCR Trzebnica nowy cena
Katalizatory DPF FAP SCR Trzebnica nowy cena

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz całkowicie nowe filtry cząstek stałych łącznie z katalizatorami w przystępnych cenach. Namawiamy więc do zapoznania się dostępną ofertą, ponieważ każdy znajdzie pasujący element do swojego pojazdu. Po co tak właściwie od lat montuje się te podzespoły w samochodach? Otóż odpowiedź nie powinna nikogo zaskoczyć – aby oczyszczać spaliny, w których obecne są szkodliwe dla zdrowia i otoczenia substancje. Warunkiem, aby tak się właśnie działo, jest utrzymanie tych elementów w nienagannej czystości i sprawności. Jeżeli któryś z nich straci potrzebne do swojej pracy właściwości, to niezwłocznie należy udać się do serwisu w Trzebnicy na regenerację DPF lub reaktora katalitycznego w celu ich przywrócenia.

Trzebnica – Regeneracja katalizatora

 Trzebnica – Regeneracja katalizatora
Trzebnica – Regeneracja katalizatora

Katalizatory podobnie do filtrów cząstek stałych mają określoną żywotność, dlatego też, gdy ich wydajność zacznie spadać, to należy pomyśleć o zdiagnozowaniu podzespołów, a także o regeneracji DPF/reaktora katalitycznego w serwisie w Trzebnicy. Czyszczenie hydrodynamiczne obu podzespołów jest w zasadzie najlepszą metodą przywracającą utracone parametry. Zazwyczaj, gdy katalizator jest zapchany, to silnik gorzej pracuje i zwiększa się zużycie paliwa. Najlepiej zareagować od razu, aby nie doszło do poważniejszych skutków i co gorsza, do konieczności wymiany elementu na nowy. Fabrycznie nowy konwerter katalityczny może kosztować od 2 do kilkunasty tysięcy złotych, a specjalistyczna regeneracja zaledwie kilkaset złotych. Niekiedy podczas diagnostyki katalizatora zaobserwuje się ślady uszkodzeń mechanicznych, a w takich przypadkach trzeba oddać stary podzespół do skupu katalizatorów w Trzebnicy i zastąpić go nowym. Warto także wiedzieć, że w takich skupach wycenia się katalizatory, więc jeśli chciałbyś poznać wartość swojej części z samochodu, to zachęcamy do skorzystania z takiej możliwości.

Co jest w Trzebnicy?

 Co jest w Trzebnicy?
Co jest w Trzebnicy?

Trzebnica leży w województwie dolnośląskim, a prawa miejskie otrzymała w 1250 roku. W 1432 Trzebnicę wraz z klasztorem złupili husyci, natomiast w 1475 roku najechały je wojska węgierskie. W XVI wieku nastał rozwój miasta – między innymi budowano nowe, murowane domy. Niestety ponownie miasto zmagało się z trudnymi czasami, ponieważ pojawiła się epidemia w 1589, a w 1618 wybuchła wojna 30-letnia. Później został przebudowany kościół oraz klasztor w stylu barokowym na przełomie XVII i XVIII wieku. W roku 1810 państwo pruskie dokonało sekularyzacji dóbr kościelnych i klasztor, który kiedyś należał do sióstr zakonnych, przeznaczono na szpital wojskowy, mieszkania oraz przędzalnię sukna. Ciekawostek historycznych jest znacznie więcej, natomiast warto się skupić również na atrakcjach miasta. Na pewno powinieneś zobaczyć rynek, Międzynarodowe Sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej, Pocysterski klasztor, Rotundę Pięciu Stołów, Park Solidarności, a także figury trzebnickich kotów. Ponadto obowiązkiem każdego użytkownika samochodu z silnikiem wysokoprężnym jest czyszczenie filtra cząstek stałych oraz katalizatora.