Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Katalizatory DPF FAP SCR Tuchola nowy cena

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto  Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów

 • check

  CZAS REALIZACJI  1-2 dni robocze

 • check

  Cena - od 550 zł netto  Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  GWARANCJA  2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Katalizatory DPF FAP SCR Tuchola nowy cena
Katalizatory DPF FAP SCR Tuchola nowy cena

W zasobach naszego sklepu internetowego znajdą Państwo bardzo duży wybór katalizatorów i filtrów DPF, przez co u nas na pewno kupisz podzespół, jakiego potrzebujesz i to w bardzo dobrej cenie. Głównym zadaniem konwertera katalitycznego jest kontrola emisji dwutlenku węgla, węglowodorów oraz innych szkodliwych dla środowiska substancji wytwarzanych przez samochody. Każdy pojazd posiadać musi ten podzespół w wyposażeniu. Nowy element jest wydatkiem rzędu kilkuset złotych, a nawet ponad tysiąca złotych. Konwerter katalityczny jest rodzajem filtra, który zapobiega przedostawaniu się do powietrza szkodliwych związków chemicznych wytwarzanych przez silniki spalinowe w trakcie spalania oleju napędowego. W tych podzespołach zachodzi szereg reakcji zatrzymujących niebezpieczne dla natury związki, takie jak: tlenki węgla, węglowodory, tlenki azotu. Katalizator zamienia te niebezpieczne związki chemiczne na parę wodną oraz dwutlenek węgla. Jeżeli Twój konwerter katalityczny uległ uszkodzeniu, to jak najszybciej powinieneś oddać podzespół do autoryzowanego serwisu w celu weryfikacji katalizatora i jego ewentualnej regeneracji.

Skup Katalizatorów Tuchola

Skup Katalizatorów Tuchola
Skup Katalizatorów Tuchola

Uszkodzony lub zużyty konwerter katalityczny nie może zostać ponownie wykorzystany. Ze względu na zawartość cennych metali, element możemy oddać do skupu. Skup katalizatorów w Tucholi poddaje obróbce zużyte lub zużyte katalizator, która pozwala na odzyskanie cennych metali i wykorzystanie ich ponownie w produkcji nowych podzespołów. Jeżeli sprzedajemy niepotrzebny katalizator, możemy nie tylko uzyskać z czasem całkiem sporą kwotę, ale także wyświadcza się cenną przysługę środowisku naturalnemu. Wycena konwerterów katalitycznych wykonana powinna być w sprawdzonym skupie, w którym technicy uczciwie i rzetelnie określą wartość zużytej części. Katalizator samochodowy zbudowany jest monolitu ceramicznego lub metalowego, a w jego wnętrzu są wykorzystywane warstwy cennych metali, takich jak wspomniane platyna i pallad, ale także ruten i rod, które w podzespole wykorzystywane są substancje katalityczne.

Z czego słynie Tuchola?

Z czego słynie Tuchola?
Z czego słynie Tuchola?

Tuchola jest niewielkim miastem położonym w województwie kujawsko-pomorskim. Według danych miasteczko to liczy około 13 tysięcy mieszkańców. W Tucholi zauważymy pierwotny układ urbanistyczny, czyli krzyżujące się prostopadłe uliczki i duży rynek pośrodku. Zabudowa miejska razem z przylegającym od zachodu zamkiem komturskim została wpisana w owalny pierścień murów wzniesionych w XIV wieku. Aktualnie na terenie Tucholi wyróżnimy 6 zabytków architektury, między innymi dzielnicę starego miasta, fragmenty murów miejskich, kilka cmentarzy, komin pomordowanych w Rudzkim Moście, a także Kościół. Jeżeli planujesz podróż do Tuchola, to najpierw powinieneś sprawdzić stan techniczny swojego samochodu, w tym także katalizatora i filtra cząstek stałych. Warto wiedzieć, że to miasteczko położone jest na historycznym Pomorzu Gdańskim, jest zaliczana również do północno-wschodniej Krajny.