Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Bentley -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Bentley to marka luksusowych samochodów rodem z Wielkiej Brytanii, produkowanych w przedsiębiorstwie, które założone zostało w 1919 roku w Crewe przez Waltera Bentleya, który postanowił stworzyć samochód najlepszy w swojej klasie. Efekt dwóch lat pracy zademonstrował w roku 1921, a już w 1924 i 1927 Bentley 3 Litre wygrał wyścig w Le Mans. Sława, jaką przyniosły sukcesy marce, sprawiła, że w zaledwie 10 lat od zaprezentowania pierwszego projektu Bentleya, firmę kupił słynny Rolls-Royce.

 

Praktyka stosowana przez Rolls-Royce'a polegała na wypuszczaniu pod nazwą Bentley usportowionych wersji Rolls-Royce, co sprawiło, że na stałe przypisano bentleyom sportowy charakter, od którego nie odżegnał się również Volkswagen, do którego od 1998 roku należy zarówno "RR" jak i Bentley.

 

Ciekawą sprawą jest kwestia praw do nazwy marki, charakterystycznej atrapy chłodnicy/kratki wlotu powietrza i figurki zwycięstwa, tak charakterystycznej dla Rolls-Royce'a. Przez pewne niedopatrzenia (które być może nie były zbiegiem okoliczności) wszystkie prawa należą do BMW. Bawarski producent udzielił VW prawa do korzystania z tych praw do 2003 roku, kiedy przeszły na wyłączny użytek BMW.

 

Nie można jednak tutaj nie zaznaczyć, że nie wszystkie modele Bentleya były przeróbką Rolls-Royce'a. Jest sporo Modeli niemających odpowiedników wśród modeli RR: Bentley 3 Litre, Bentley 6½ Litre / Bentley Speed Six, Bentley 4½ Litre, Bentley 8 Litre, Bentley 4 Litre, Bentley Mark V, Bentley Mark VI, Bentley R Type, Bentley Continental R, Bentley Continental S, Bentley Continental R Mulliner, Bentley Azure, Bentley Azure Mulliner, Bentley Continental T, Bentley Continental T Mulliner, Bentley Continental SC, Bentley Continental SC Mulliner, Bentley Continental GT, Bentley Continental Flying Spur, Bentley Continental GTC, Bentley GT Supersport, Bentley Mulsanne, Bentley Bentayga.

 

Ceny samochodów z tym charakterystycznym B potrafią zaskoczyć nawet najbardziej tolerancyjnego klienta, dlatego też cena regeneracji filtra DPF (jest niestety obowiązkowy), w porównaniu nawet do wymiany filtra, jest bardzo niska. Można tu jako ciekawostkę przytoczyć, że jest w Polsce zakład zajmujący się regeneracją filtrów DPF również do Bentleyów.

 

Katalizator z samochodu marki Bentley na stole w pracowni przed regeneracją
Naprawa katalizatorów SCR w samochodach Bentley

 

Katalog Bentley filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Bentley oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Bentley

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Bentley 320
Regeneracja filtra FAP Bentley 320
Mycie katalizatora Bentley 320
Płukanie katalizatora SCR Bentley 320
Naprawa filtra cząstek stałych Bentley 320
Czyszczenie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Bentley 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Bentley, usuwanie filtra cząstek stałych Bentley 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Bentley 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Bentley

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer