Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów -Brilliance-filtry-dpf-fap.pl

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Brilliance to kolejna marka chińskich samochodów, której podwaliny powstały na Starym Kontynencie, czyli w Europie. Założona w 1992 roku firma, naprzeciwko starych kolosów jak Ford, czy Fiat jest zaledwie raczkującym szkrabem, jednak produkcja trwa w najlepsze, a firma zatrudnia ponad 11000 osób.

Dzięki współpracy z BMW, które udostępniło swoją technologię oraz z włoskim biurem projektowym, na drogi Chin wyruszył pierwszy Brilliance, znany w Chinach jako Zhonghua. Co prawda przedsiębiorstwo planowało jego eksport i jako normalizację produkcji dodano do nazwy symbol SY7200, jednak plany nie wyszły poza biuro. Dopiero drugi model trafił poza granice Chin, w Europie znany jako Brilliance BS2. Pod taka samą nazwą sprzedawany był w Ameryce, natomiast montaż samochodów tej marki odbywa się obecnie w Rosji, Egipcie oraz Korei Północnej.

Jak przystało na porządnego chińskiego przedsiębiorcę, nie mogło obyć się bez oskarżeń o plagiaty i kopiowanie pomysłów, a nowy modelom BS4 i BS6 wytknięto bliźniacze podobieństwo z modelami BMW i Lancii.

Pomimo nowoczesnej stylistyki i interesujących rozwiązań (może nie najnowocześniejszych, lecz wciąż bardzo praktycznych) ciężko zaufać tym samochodom z racji bardzo niskich wyników podczas przeprowadzonych w Niemczech testów zderzeniowych. Model BS4 uzyskał ich jedynie dwie, natomiast BS6 nie uzyskał ani jednej.

Uzyskanie homologacji na obrót i eksploatację w Europie dodatkowo utrudniają normy emisji spalin, które od każdego niemal samochodu wymagają zainstalowanego filtra cząstek stałych DPF. Co prawda najbardziej uciążliwe jest to w dieslach, ponieważ zapychają się one znacznie szybciej niż benzynowe GPF, jednak cena regeneracji filtra cząstek stałych jest w obydwu wypadkach taka sama.

 

Filtr DPF z samochodu marki Brilliance na stole w pracowni przed regeneracją
Płukanie filtrów DPF marki Brilliance

 

Katalog Brilliance filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Brilliance oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Brilliance

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Brilliance 398
Regeneracja filtra FAP Brilliance 398
Mycie katalizatora Brilliance 398
Płukanie katalizatora SCR Brilliance 398
Naprawa filtra cząstek stałych Brilliance 398
Czyszczenie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Brilliance 1490
Wycinanie filtra DPF Brilliance, usuwanie filtra DPF Brilliance 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Brilliance 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Brilliance

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer