Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Buick -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Buick albo w zasadzie Buick Motor Division to amerykańska marka samochodów osobowych wchodząca w skład koncernu General Motors. Założona została w roku 1903 przez Davida Dunbara Buicka i piastuje tytuł najstarszego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją samochodów w Stanach Zjednoczonych. Buicki traktowane są w Stanach Zjednoczonych jako samochody z wyższego segmentu, z klasy luksusowej, i, mimo że rynki, na które Buicki docierają, są bardzo ograniczone, a bezpośrednim docelowym odbiorcą mieli być Amerykanie, to obecnie rynek główny koncernu to Chiny. Przeszło osiemdziesiąt procent sprzedaży, z ponad miliona 200 tysięcy samochodów sprzedanych w 2015 roku, to Buicki sprzedane w Chinach. Prócz Chin Buicki trafiają do Kanady, Meksyku i oczywiście Stanów Zjednoczonych.

Buick we wczesnych latach swojego istnienia zdobył rynek z pomocą innowacyjnych jak na tamte czasy silników, w których zmieniona została pozycja zaworów w bloku silnika, a konkretnie instalowane one były na głowicy zamiast na tłoku.

Wiele osób zapewne się zgodzi z opinią, która mówi o tym, że Buick najpiękniejsze auta produkował zaraz po II Wojnie Światowej. Ciężko zresztą się nie zgodzić, gdyż wszystko produkowane wówczas modele, podobne swoją stylistyką, wyglądają jak wyjęte z amerykańskich gangsterskich filmów lat sześćdziesiątych.

Lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte dla Buicków oznaczają znaczne wyszczuplenie sylwetki, auta stały się zgrabniejsze i znacznie bardziej przypominają współczesne produkcje. Jest to również okres przyznawania Buickom największej ilości nagród. Jest to również okres wprowadzenia pod maski silników wysokoprężnych, co ciekawe z zainstalowaną w niektórych modelach turbosprężarką.

Wykorzystywanie dobrych pomysłów innych firm nie jest mile widziane, o ile nie uiści się wcześniej stosownej opłaty. Buick nie miał większych problemów z uiszczaniem opłat, dlatego też sporo samochodów sprzedawanych w Ameryce Północnej jest wiernymi kopiami udanych modeli innych firm, do których Buick kupił sobie prawa. Innymi słowy, w Buickach można znaleźć to, co najlepsze, w tym również filtry DPF. Jedynym krajem, którego normy warunkujące dopuszczenie samochodu do eksploatacji są bardziej wymagające niż w Europie, są właśnie Stany Zjednoczone Ameryki. Stąd też obecność w układzie redukcji emisji spalin filtrów cząstek stałych. Ceny takich filtrów nie odbiegają od średniej, również w przypadku Buicków trzeba zapłacić minimum dwa do trzech tysięcy złotych. Znacznie tańszą opcją na odzyskanie sprawności filtra cząstek stałych w Buickach jest regeneracja DPF.

 

Filtr FAP z samochodu marki Buick na stole w pracowni przed regeneracją
Czyszczenie filtrów FAP w samochodach Buick

 

Katalog Buick filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Buick oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Buick

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Buick 320
Regeneracja filtra FAP Buick 320
Mycie katalizatora Buick 320
Płukanie katalizatora SCR Buick 320
Naprawa filtra cząstek stałych Buick 320
Płukanie, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Buick 1490
Wycinanie filtra FAP Buick, usuwanie filtra FAP Buick 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Buick 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Buick

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer