Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Buick

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Buick

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W jakim serwisie jest dostępna opcja renowacji filtrów DPF dla aut z logo Buick?

Zatkane filtry cząstek stałych można zregenerować w jednym z dostępnych zakładów regeneracji. Jest to bardzo przystępna możliwość, gdyż do warsztatu filtry cząstek stałych można dostarczyć samodzielnie lub zarezerwować usługę kuriera, która obejmuje transport filtrów DPF do warsztatu oraz z powrotem do domu klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja renowacji filtrów DPF i FAP z pojazdów marki Buick w specjalistycznym zakładzie?

W specjalistycznym serwisie w celu wykonania regeneracji filtrów z samochodów osobowych produkcji Buick postępujemy zgodnie z określonymi etapami, do jakich zaliczają się:
 • Odbiór od klientów filtrów cząstek stałych i katalizatorów przytransportowanych do pracowni osobiście bądź dzięki zamówieniu usługi naszego kuriera.
 • Skierowanie filtrów cząstek stałych i katalizatorów z osobówek wyprodukowanych przez koncern Buick do pracowni regeneracji, gdzie specjalnym urządzeniem sprawdzany jest stan filtra.
 • W sytuacji, gdy stan filtra cząstek stałych determinuje konieczność przeprowadzenia regeneracji na wysokiej klasy przyrządach, element trafia do przyrządu służącego do regeneracji wodnej.
 • Wykonanie powtórnych weryfikacji na wyczyszczonych i wysuszonych filtrach z osobówek z koncernu Buick.
 • Wydruk dokumentacji informujących stanu filtrów po procesie renowacji oraz doręczenie wyczyszczonych elementów do klienta.

Jak wiele muszę zapłacić za realizację usługi oczyszczania filtrów cząstek stałych dla aut z logo Buick wyposażonych w silnik Diesla?

Opłata za usługę naprawy filtrów cząstek stałych dla aut z logo Buick okazuje się naprawdę niska i wynosi ułamek ceny nowego filtra.

Jak najlepiej przywieźć filtr DPF osobówek marki Buick, by na terenie naszej pracowni mogła być zrealizowana procedura czyszczenia?

W serwisie naprawy filtrów DPF i FAP udostępniamy klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry i katalizatory SCR można osobiście doręczyć do pracowni bądź zamówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się transportem filtrów DPF i FAP w obie strony.

Które elementy układu redukcji emisji spalin z osobówek marki Buick można poddawać renowacji filtrów?

W zasadzie każdego rodzaju filtry cząstek stałych mogą być poddane regeneracji, w tym:
 • filtry cząstek stałych do pojazdów osobowych,
 • filtry FAP do aut ciężarowych,
 • filtry DPF do pojazdów dostawczych.

Jakie można wymienić sygnały nieprawidłowego działania filtrów DPF w samochodach marki Buick oraz wskazują na to, że filtr DPF nadaje się do wykonania oczyszczania filtrów cząstek stałych?

Charakterystyczne objawy awarii filtrów cząstek stałych w samochodach z logo Buick to:
 • wzrost zużycia paliwa;
 • skoki obrotów silnika;
 • wzrost emisji sadzy;
 • problemy z odpaleniem silnika;
 • zmniejszone osiągi.

Z jakiego powodu warto wybrać czyszczenie filtrów cząstek stałych i katalizatorów z aut marki Buick w autoryzowanym zakładzie?

Opłaca się wykorzystać nasze usługi dotyczące oczyszczania filtrów FAP w pojazdach z logo Buick, ponieważ:
 • Szczycimy się wysoką skutecznością.
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
 • Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju.
 • Mamy bardzo atrakcyjne ceny.
 • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.

Buick albo w zasadzie Buick Motor Division to amerykańska marka samochodów osobowych wchodząca w skład koncernu General Motors. Założona została w roku 1903 przez Davida Dunbara Buicka i piastuje tytuł najstarszego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją samochodów w Stanach Zjednoczonych. Buicki traktowane są w Stanach Zjednoczonych jako samochody z wyższego segmentu, z klasy luksusowej, i, mimo że rynki, na które Buicki docierają, są bardzo ograniczone, a bezpośrednim docelowym odbiorcą mieli być Amerykanie, to obecnie rynek główny koncernu to Chiny. Przeszło osiemdziesiąt procent sprzedaży, z ponad miliona 200 tysięcy samochodów sprzedanych w 2015 roku, to Buicki sprzedane w Chinach. Prócz Chin Buicki trafiają do Kanady, Meksyku i oczywiście Stanów Zjednoczonych.

Buick we wczesnych latach swojego istnienia zdobył rynek z pomocą innowacyjnych jak na tamte czasy silników, w których zmieniona została pozycja zaworów w bloku silnika, a konkretnie instalowane one były na głowicy zamiast na tłoku.

Wiele osób zapewne się zgodzi z opinią, która mówi o tym, że Buick najpiękniejsze auta produkował zaraz po II Wojnie Światowej. Ciężko zresztą się nie zgodzić, gdyż wszystko produkowane wówczas modele, podobne swoją stylistyką, wyglądają jak wyjęte z amerykańskich gangsterskich filmów lat sześćdziesiątych.

Lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte dla Buicków oznaczają znaczne wyszczuplenie sylwetki, auta stały się zgrabniejsze i znacznie bardziej przypominają współczesne produkcje. Jest to również okres przyznawania Buickom największej ilości nagród. Jest to również okres wprowadzenia pod maski silników wysokoprężnych, co ciekawe z zainstalowaną w niektórych modelach turbosprężarką.

Wykorzystywanie dobrych pomysłów innych firm nie jest mile widziane, o ile nie uiści się wcześniej stosownej opłaty. Buick nie miał większych problemów z uiszczaniem opłat, dlatego też sporo samochodów sprzedawanych w Ameryce Północnej jest wiernymi kopiami udanych modeli innych firm, do których Buick kupił sobie prawa. Innymi słowy, w Buickach można znaleźć to, co najlepsze, w tym również filtry DPF. Jedynym krajem, którego normy warunkujące dopuszczenie samochodu do eksploatacji są bardziej wymagające niż w Europie, są właśnie Stany Zjednoczone Ameryki. Stąd też obecność w układzie redukcji emisji spalin filtrów cząstek stałych. Ceny takich filtrów nie odbiegają od średniej, również w przypadku Buicków trzeba zapłacić minimum dwa do trzech tysięcy złotych. Znacznie tańszą opcją na odzyskanie sprawności filtra cząstek stałych w Buickach jest regeneracja DPF.

 

Filtr FAP z samochodu marki Buick na stole w pracowni przed regeneracją
Czyszczenie filtrów FAP w samochodach Buick

 

Katalog Buick filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Buick oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Buick

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Buick 398
Regeneracja filtra FAP Buick 398
Mycie katalizatora Buick 398
Płukanie katalizatora SCR Buick 398
Naprawa filtra cząstek stałych Buick 398
Regeneracja, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Buick 1490
Wycinanie filtra FAP Buick, usuwanie filtra FAP Buick 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Buick 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Robert
5
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Koszt regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w samochodach marki Buick może się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak: Rodzaj filtra DPF/FAP lub katalizatora Stopień zanieczyszczenia Koszty materiałów i usług w danym regionie Ceny w autoryzowanym serwisie Buick Można się spodziewać, że koszt regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy złotych, w zależności od wyżej wymienionych czynników. Zalecane jest skonsultowanie się z autoryzowanym serwisem Buick, aby uzyskać dokładny kosztorys regeneracji.
Tadeusz
0
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
Prosty i fajny opis tego, jak wygląda czyszczenie DPF w autach osobowych. super

Dodaj komentarz

Oceń wpis:
Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki